Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti járnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti járnátok egy ilyen pasival?

Figyelt kérdés

Adott egy nagyon jóképű, okos (éltanuló), jó humorú "alfahím" (azaz bátor, nem fél, és nem papucs) srác.


Azonban egyáltalán nem fit, nincs kocka hasa és vastag karja, tök átlagos teste van.

Ez eltaszítana titeket tőle?


Őszintén, ne biztató vagy pozitív válaszokat, hanem amit éreztek!


2012. szept. 15. 20:06
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

az "alfahímet" pontosítom: azzal semmi bajom, ha a többi fiú között ő az "alfa"

de ha úgy alfáskodik, hogy a kapcsolatunkban ő akar "irányítani", az sosem jön be, mivel én is irányító típus vagyok :)


szóval attól függ, hol, hogyan, kivel szemben..

2012. szept. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
10 Na az ilyen "alfákkal" szemben szoktam én a nekem megfelelőt választani.. teszek rá, mit döntenek el a hímek "maguk közt", ha nekem nem az "alfa" kell, akkor a fejére is állhat :)
2012. szept. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

a jóképűt a lányok döntötték el :)

de ne engem baszogassatok már hogy magolós kocka vagy ilyenek, hanem képzeljetek el egy csávót aki a fenti tulajdonságokkal rendelkezik

az alfahímet pozitívan értsétek, azaz, ha előreenged pl. egy nőt, és egy csávó kielőzné rászól. Vagy megvédi a lányt stb.

2012. szept. 15. 20:12
 14/23 anonim ***** válasza:
linkelj már egy képet bzdmeg
2012. szept. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

hát nekem ezekre sincs túl nagy szükségem (mire bárki "mozdulna" megvédem magam :)- na jó, az ajtón való előreengedés gesztusa jól esik, nem "kötelező", ha enged enged, ha nem az se baj :)


de ez akkor a pozitívabb "alfaság", nem irányítani akarod a csajt, hanem "érte" (is) vagy "alfa"


én nem írtam, hogy magolós kocka lennél

csak fura, hogy kihangsúlyoztad azt, hogy éltanuló vagy!

2012. szept. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
gondoltam fontos az is...
2012. szept. 15. 20:23
 17/23 anonim ***** válasza:

Ebből nehéz egy összbenyomást levenni- élőben lehet akár jó is, akár rossz is (a külsőt főleg nem tudom elképzelni fotó nélkül)


Az eleje kicsit egós :D "adott egy nagyon jóképű, éltanuló"..:D

2012. szept. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Különben értem, mire akarsz kilyukadni: a saját nevemben írhatom, nekem pl. abszolút nem fontos (sőt), hogy ki legyen gyúrva az illető


Az enyhe sportosság viszont vonzó tud lenni! De ahhoz nem kell sok :)

2012. szept. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
igen
2012. szept. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Perfect. De egy ilyen srác valószínűleg felém se nézne. :(
2012. szept. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!