Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Talalkozni fogok egy lanyal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talalkozni fogok egy lanyal. Tanacsok?

Figyelt kérdés

Nem ismerem annyira de epp ezert elhivtam valahova. Amiatt idegeskedek hogy majd az a kinos csend lesz, nemtudjuk mit szolni egymashoz. Mikrol beszelgessunk majd?


Segitsetek legyszives, meg sose voltam ilyen hejzetbe


2012. szept. 13. 23:29
 1/5 anonim válasza:
kor??
2012. szept. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Majd jön a téma... persze ha jó a beszélőkéd. Beszéltesd, kérdezz tőle dolgokat. Tapogasd ki, hogy mit szeret. Kerülendő témák: foci, autók, fegyverek, politika, stb...

mondjuk olyanokat kérdezz, szeret-e utazni, hol járt eddig, mi tetszett a legjobban, mit szeretne megnézni a világban, mivel foglalkozik, szabadidejében mivel foglalkozik szívesen, mit szeretne kipróbálni stb...

Annyi dologról lehet beszélgetni

2012. szept. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ne parázz. Csak összefuttok, hogy lássátok egymást. Add önmagad, az fontos. És ha kuss van, akkor dobj fel valami témát amiről úgy érzed, ő sokat tud magától beszélni. :)
2012. szept. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző barátnők, más lányok, bélproblémákat azért ne hozd fel. Továbbá ne igen beszélj arról hogy mit csinált egy barátod.

Nekem volt hogy kínos csend alkalmával bemondtam hogy kínos, csak így ennyit, de még az is jól sült el a végén :))

2012. szept. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha meg akarsz valakit ismerni akkor kérdezz olyan dolgokat amitől jobban megismered. Magyarul ahogy az előttem szólók is irták, kérdezgesd arról hogy mit szeret, holjárt, mi iránt érdelődik, stb. De hagyd hogy majd ő is kérdezzen tőled..
2012. szept. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!