Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 17F -19L tanácsok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17F -19L tanácsok?

Figyelt kérdés

Jövőhét csütörtökön találkozom egy lánnyal, akivel előző nyáron nagyon jól összehaverkodtam egy tanfolyamon, de ráköetkező októbertől nem találkoztunk.


Tegnap írtam neki, hogy találkozzunk jövő héten- rég láttam, stb.

Neki is van kedve találkozni.

Mit kéne tennem, hogy összejöjjünk? Elég jól néz ki, emiatt gondolom egyetemen is sokan csapják neki a szelet, amit most kezdett.


Előző barátja is fiatalabb volt, így nem érzem ezt akadálynak.


Szívesen haza is hoznám, mert most lett kiskutyánk 4 napja és odalenne egy kölyök labradorért, de első találkához képest nyomulásnak érzem.


2012. szept. 12. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos, h tetszene neki a kutyus, húgomnak is labradora van és nagyon édes volt mikor pici volt. De tényleg nyomulás lenne. Szerintem csak vidd el moziba vagy kajálni valahova, sétáljatok, beszélgessetek. Első lépésnek kis egyszerű randi legyen. :)
2012. szept. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
találkozásnál adj puszit az arcára, és ha nagyon nem vagy biztos magadba akkor ne, de ha van egy kis merszed akkor próbáld megfogni a kezét, vagy valami, de ha tényleg nem megy akkor ne erőlködj, semmi baj majd legközelebb, csak jobb időben tisztázni hogy ki mit akar, de a lényeg: vagy csináld és csináld jól vagy ha nem vagy biztos benne akkor fölöslegesen ne hibázz :) ha megfogod a kezét és szól, hogy még ne vagy hogy ezért és ezért ne akkor ne törj le légy megértő, lehet gyors neki, ha kijelenti hogy egyáltalán nem, és nem is lesz, akkor pedig gondolj arra, hogy onnantól már teljesen mindegy hogy mi lesz, de ezt a csak barátok dolgot abban az esetben ajánlom ha nincsenek iránta mélyebb érzéseid :)
2012. szept. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy nem tudom, hog fogja fel magában, hiszen én is csak annyit írtam, hogy jó lenne találkozni. De ha nem hülye akkor sejti hogy nem azért mert nincs jobb dolgom, hanem mett szeretnék tőle valamit.
2012. szept. 12. 20:00
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Feltétlen fejezd ki azt hogy akarsz tőle valamit persze ezt nem nyomulósan. Puszi találkozásnál aztán sétáljatok,ismerjétek meg egymást de feltétlen ne vidd el vacsorázni vagy valami az első randin nem szokás csak esetleg menet közben valamit elmajszoltok. Az a lényeg hogy fejezd ki hogy férfi legyél! És nem lány vagyok de elhiheted nekem ezeket a tippeket mert nekem ez a technika nagyon is bejött meg szerintem még rajtam kívül sok más srácnak.
2012. szept. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!