Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hihetetlenül ronda férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihetetlenül ronda férfit szeretek és a mérete is gáz. Nem értem magam. Van benne valami ami mégis vonz. Szex még nem volt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 13. 11:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem volt szex és tudod a méretét? Jaaa, túl alacsony talán?
2012. szept. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak ezt:



[link]

2012. szept. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szeresd tovább!
2012. szept. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is a p.öcs.ére gondolt mert akkor azt írta volna, hogy a magassága gáz. Nem volt szex de tudod a farka méretét?????
2012. szept. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
nem értem, milyen mérete. fejtsd már ki bővebben. nos, a másik része meg...biztos hallottál róla, hogy a szép belső miatt a külső is megszépül. nem mindegy, hogy néz ki, ha te szereted?
2012. szept. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

a vonzalom egy nagyszerű dolog és én mindig azt mondom,amikor valaki megjegyzéseket tesz a számára csúnya emberekre,hogy aki neki csúnya,lehet másnak a legszebb ember a világon.

És lehet,hogy ő szépnek látja magát és a legtöbb ember is,ettől függetlenül lehet,hogy valakinek ő a csúnya!

2012. szept. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A szerelemben nem kell logikát keresni. A nőknél ráadásul mindig azt mondják, hogy nem a pasi külseje számít, hanem sokkal inkább a belső tulajdonságai, amivel megfog. Mondjuk arra én is borzasztó kíváncsi lennék, hogy mekkora a pénisze, és honnan tudod, hogy csak akkora, ha még szex nem volt köztetek. :)
2012. szept. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
nekem az fura,hogy azt írja,hogy hihetetlenül ronda,akkor neki sem szépült meg a vonzalomtól?!az gáz
2012. szept. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Mert volt csók, ölelés és fogtam neki de a szex elmaradt.Nem akartam még.Nem tudom hova tegyem ezt a helyzetet.
2012. szept. 13. 11:33
 10/16 anonim ***** válasza:
hogy hogy nem tudod,hogy hova tegyed a helyzetet?
2012. szept. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!