Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt más is hasonló problém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt más is hasonló problémával? Most akkor mégis milyen lányoknak kellek én?

Figyelt kérdés
Kértem már véleényt sok helyen a külsőmmel kapcsolatben. Ezen az oldalon is fura mód sok pozitív véleményt kaptam, hogy helyes vagyok meg semmi gond a külsőmmel, ennek ellenére személyesen mindne lány lekoptat a van barátom szöveggel vagy flegma, unott képet vág. Most akkor ilyen pechesen szólítanék le lányokat vagy csak a debreceniek nem csípnek engem vagy mi van? o.O

2012. szept. 2. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
szóval debreceni vagy :D
2012. szept. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nincs gond a külsőddel, de nem csak a külső a fontos, az is számít hogy milyen ember vagy.
2012. szept. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én nagyon sokszor láttam már, meg tapasztaltam is, hogy a külső minimálisat számít inkább egy magabiztos, de inkább balhés fellépés, vagy egy fain verda mindennél fontosabb a lányoknál. egy szintén debreceni
2012. szept. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát én tényleg ilyen jó fiús vagyok inkább. :/
2012. szept. 2. 21:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Élőben valszeg csúnyább vagy, mint képen.
2012. szept. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Nem számít a külső, se a személyiség. Illetve de, ha tipikus kigyúrt macsó vagy, talán hamarabb találsz magadnak valakit. Egy bizonyos fajtából legalábbis. Én nem vagyok kigyúrt, átlagos vagyok, de nem is kellenne szőke plázacica.


És ne aggódj, mert mindenkiben felmerül hasonló kérdés, bennem is, mert már úgy egy éve egyedül vagyok. Nem találtam még senkit, pech, de előtte volt egy négy éves kapcsolatom, és ha az volt, akkor lesz is még. Olyan lúzer nem lehetek. Csak idő kérdése a dolog. Bár jó lenne ha már nem kéne sokat várnom. :D


Egy szó mint száz, ne aggódj, meg fogod találni a párodat, és nem is valami defektes csajt.


25/F

2012. szept. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
dobj fel egy képet
2012. szept. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
kepet! :))
2012. szept. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a megfelelő lányoknál kezdeményeztél,ennyi.

Nem csak a külső számít (bár amíg nem ismeritek egymást a csajjal,akkor bizony csak a külsőd alapján tud következtetni...:/ ),de ha ltája,hogy kedves vagy,vicces,és valamilyen szinten "népszerű" is,akkor nyert ügyes lesz :)

De ne hagyd,hogy elvesszen az önbizalmad! :)

2012. szept. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!