Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy menjek oda hozzá? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy menjek oda hozzá? Nagyon tetszik. (lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliban, aki egy évvel idősebb nálam, és nagyon tetszik. Nem találkozunk gyakran. De ha látom, hogy menjek oda hozzá, mit mondjak neki, úgy, hogy az ne legyen nyomulás, és idegesítő? Kérlek segítsetek! Nagyon szeretnék összejönni vele!
2012. szept. 12. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mázlista a srác, velem senki sem akart összejönni, hehh:) A képlet egyszerű menj oda hozzá, és beszélgess vele, tök mindegy hogy miről, a lényeg az hogy megismerkedjetek, és haverkodjatok. A további lépéseket pillanatnyilag nem tudom:) De majd írok.
2012. szept. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha félénkebb vagy akkor "neten" fb-n is bejelölheted, tetszikeled a képeit stb... amiből azért csak csak rá kéne jönnie szerencsétlennek, vagy ott ráírsz.


Élőben picit furcsa szerintem ismeretlenhez oda menni hogy szia miva'?

2012. szept. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó, értem én, hogy beszélgessek vele, de nem tudnál valami konkrétat mondani? Hogy mit mondjak? Úgy nem mehetek oda, hogy "Szia!, hogy vagy?" Erre, mit tudna mondani, azt, hogy "jól, te" erre én "én is" és ennyi. Amúgy köszönöm a választod.
2012. szept. 12. 17:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Több módon is odamehetsz hozzá. Ha suliban folyosón "véletlenül" nekimész és szétszórod a kezedben lévő cuccokat (tök mindegy mi csak sokáig tartson felszedni) , akkor már elkezdhettek beszélgetni, bocsánatot kérsz a bénázásért, megkérded milyen órája lesz stb, a lényeg hogy egyedül legyen, mikor odamész, ne haverokkal. Igen, most lehet mondani, hogy nem kell trükközni meg stb, de igenis kell néha, főleg, ha valaki félénkebb. Én bárkihez nyíltan odamegyek, de van aki nem.

Kitalálhatsz mást is, pl. hogy kérdezd meg hol vette a pulcsiját/cipőjét bármilyét, mert ilyen nagyon jó lenne bátyád/ faterod szülinapjára. Ezzel a szöveggel spontán is odaállíthatsz, még örülni is fog neki, mert ez számára is bók.

Szóval bármi, csak ne állj meg előtte, mint egy kuka. :)

2012. szept. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
véletlenül nem Debreceni vagy? :D
2012. szept. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, majd megpróbálom, bár nem vagyok az a jó színész, de remélem majd segít összeszedni a cuccaimat, és nem látják sokan az "elesésem" amúgy, ha tőlem kérdezted, nem vagyok Debreceni, de sok közöm van a városhoz.
2012. szept. 12. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!