Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Titeket zavarna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Titeket zavarna, ha egy csajnak ilyen haja van? (kép lent)

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek erről a hajról: [link]

Talán itt látszik a legjobban, oldalt le van borotválva. Hullámos hajjal, de én legtöbbször vasalom. Vélemények?



2012. szept. 10. 21:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ez nincs leborotválva,az ennél sokkal dúrvább. Ez kb. 3-6mm lehet kicsit több. Nekem kb. fél évig volt ilyen hajam,elsőnek fodrász nyírta le de mivel van itthon nyírógép anyu is eltudott intézni kb. 3perc alatt. Nincs vele semmi gond,de szerintem a fiúknak annyira nem jön be...ráadásul hamár annyira mégse jó, kemény meló a hajnövesztés, a köztes állapot nagyon sz.arul tud kinézni :D (tapasztalat sajnos )

18/L

2012. szept. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Geta96 ***** válasza:
Én kifejezetten taszítónak találom ezt a hajat pl a képen egy szép lány van de ez a haj........ Hagyjuk is
2012. szept. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
51%

Nekem tetszenek az ilyen lányok,persze,nem minden lánynak áll jól az ilyen haj,de a többségnek igen. :)


18/F

2012. szept. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Tevion ***** válasza:
74%
Igen kifejezetten undorítónak találom
2012. szept. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
jól mondják, ha szép vékony arca van, akkor jó tud lenni
2012. szept. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
úgy látom, megoszlanak a vélemények . :D
2012. szept. 11. 05:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!