Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak olyan srácok, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan srácok, akiknek a kocka csajok jönnek be?

Figyelt kérdés
Vagy mennyire számít az, hogy a lány szabadidejében szeret kockulni?
2012. szept. 10. 15:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit nevezünk kockulásnak. Én matematika tagozatra jártam, eléggé a reál irány az érdeklődési köröm (sokat programozom szórakozásból), ilyen a gondolkodásom, világnézetem is. Van olyan fiú, akinek ez tetszik, tanúsíthatom, ismerek egyet. Tulajdonképpen többet is ismerek :) De ha a kockulás naphosszat tartó haszontalan játszást, facebookozást stb. jelent, az nekem nem tetszene. Persze lehet, hogy van fiú, akinek igen.
2012. szept. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
igazából a játékot értem annak, és nem csak azért mert annyira unatkozik, hogy játszik :)
2012. szept. 10. 18:10
 13/15 anonim ***** válasza:

Persze, hogy vannak.

És még ha mellé szeretik a jó sorozatokat meg a Marvelt,DC-t,vagy animét az már csak +

2012. szept. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

én inkább anime kocka vok de az egyetem feleszi majd most az időmet :P

f19

2012. szept. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Informatikushallgató vagyok, úgyhogy engem is lehet kockának mondani, de hidegen hagynak az ilyen WoW, LoL, CoD, CS meg egyéb ilyesmik (némelyikükkel viszont játszottam régen sokáig is). Inkább mondanám magam programozónak, szoktam is játékokat programozni, meg ha néha-néha leülök játszani kedvenceimmel játszani (Silent Hill játékok, Half-Life első része, Planescape: Torment, '90-es évekbeli vagy MS-DOS-os játékok).


Inkább zenekockának mondanám magam. Öt éve szólógitározok, ha pedig mondanám neked, hogy "szeretek A-moll arpeggio-kat játszani 156 BPM-es tempóban", akkor lehet csak néznél nagyokat. xD Na meg "Jeff Loomis, ex-Nevermore gitáros nem nagyon használ effekteket, csak egy Wah-pedál van neki fél-állásban, valamint áttért 10-es húrgarnitúráról 9-esre, mert megfájdultak az ujjai".


20/F

2012. dec. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!