Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok, sikerülhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, sikerülhet ezzel a lánnyal, érez irántam "valamit", vagy fejetős a dolog? Nekem már gőzöm sincs.

Figyelt kérdés

Szóval, nyáron összehaverkodtam egy lánnyal, egy gimibe járunk. Találkozni nyáron már nem tudtunk azon kívül a szervezet programon kívül, amikor megismertük egymást, így cseteltünk, szerintem jó hangulatban. Viszonylag sokat, volt úgy, hogy hajnalig csevegtünk. Természetesen elhívtam, hogy majd találkozzunk, amire igent is mondott. Merthogy belezúgtam... Ezen meg ő meglepődött, időt kért, majd persze "nem akar áltatni" szöveggel lezárt lett az ügy, de kedvel. Mondom jó, ennyi volt... Ettől függetlenül továbbra is sokat cseteltünk.

Kezdődött a suli. Suliban is jókat beszélgettünk, bár mivel barátnői is ott vannak, ezért neccesebb a téma. Egyik nap direkt nem kerestem, hátha ő keres, és tényleg keresett, hogy miért kerülöm. Persze hárítottam, meg minden. Ha igaz amit ír, kedveli a társaságom...

Lehetne még részletezni, de a lényeg, hogy jókat beszélgetünk személyesen és cseten is. Ha nem ismerném az előzményeket, hogy nyáron nem akart semmit, bizakodó lennék, erősen. Szimpla haveri kapcsolatnak se mondanám, vannak lány barátaim, velük teljesen más a viszonyom, ők is másképp viselkednek velem, mint ő.

Szóval gőzöm sincs... Vajon mégiscsak akar valamit, vagy mi? Vagy továbbra is csak haverkodni akar annak tudtában, hogy tudja én mit érzek iránta?

Úgy tervezem, hogy elhívom újra, ha igent mond, ott mindent meg lehet beszélni, hogy ő hogy érez. De idegesít, hogy nem tudom, hogy mi van.



2012. szept. 10. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
A belezúgtam résznél vesztettem el a fonalat.
2012. szept. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem igazán várnék sokat arra, hogy kitalálja mégis mit akar. Szerintem jó ötlet, hogy újra elhívod, és személyesen meg tudjátok beszélni, akkor a reakcióiból könnyebben eldöntheted. A leírásod alapján biztos, kedvel, de valami mégis visszatartja. Derítsd ki, mi az :)
2012. szept. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tyler913 ***** válasza:

Fura. Én is azt tanácsolnám, hogy hívd el megint,de ne tejbetök módon ("tudod, ha Te is úgy gondolod, és ha biztos jó neked,akkor elmehetnénk majd valamikor esetleg valahova"), hanem támadd be. De abból, amit írtál,arra következtettem,hogy sajnos a másik véglet vagy, az egyből szerelmetvallós típus.Hát,az se bejövős a csajoknál.


Szóval kezdeményezz megint,de csak lazán,semmi nyál. Ha viszont megint lepattint,akkor szakítsd meg vele a kapcsolatot.

2012. okt. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!