Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálok rosszul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, rengeteg ilyen kérdés van, de nekem ez akkor is fontos.

Szóval csak a szokásos szöveg, tetszik egy fiú a suliban bla bla bla... A gond csak az, hogy fogalmam sincs, hogy mi a baja velem. Szinte mindig a közelemben van, viszont soha nem néz a szemembe, vagy ha kérdez is valamit, akkor vagy a mellettem lévő üres térnek magyaráz, vagy nagyon csúnyán néz rám. Kétlem, hogy haragudna rám, hiszen alig beszélünk, nem sérthettem meg semmivel. Vagy éppen ez baj, hogy nem beszélek vele? Mert én szívesen beszélgetnék, de alapból félénk vagyok, és valahogy mindig olyan érzésem van mellette, hogy útban vagyok. Egyébként szoktam látni, hogy engem néz amikor nem figyelek, de amint rápillantok, rögtön elfordul. Érdeklem őt egyáltalán, vagy nagyon félreértettem valamit? Egyébként nem hiszem, hogy számít, de már 2 éve tetszik, és kezdek elbizonytalanodni, hogy megéri-e ennyit szenvedni vele.

Ja, és mielőtt jönnének azok a megjegyzések, miszerint olyan ocsmány vagyok, hogy bottal se nyúlna hozzám, meg kell hogy említsem, hogy jól nézek ki.


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)))


16L



2012. szept. 7. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy olyan osztálytársam, aki senkinek nem néz bele a szemébe. :D
2012. szept. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Miből gondolod hogy jól nézel ki? Magadat hitegeted vele vaagy rokonok állítják? :D
2012. szept. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"vagy ha kérdez is valamit, akkor vagy a mellettem lévő üres térnek magyaráz"


"Egyébként szoktam látni, hogy engem néz amikor nem figyelek, de amint rápillantok, rögtön elfordul. "

Nem néz a szemedbe, ez elég biztos jele annak hogy tetszel neki csak szégyellős. Ha rá nézel rögtön elfordul...biztos hogy tetszel neki, anno kisebb koromba én is ezt csináltam mikor egy lány tetszett az osztályból :) Remélem tudtam segíteni, sok sikert! :)

2012. szept. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, 16/F
2012. szept. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem ez azt jelenti h neki is tetszel.És nem mer a szemedbe nézni mert kínos neki de azért mert szeret.Én is így vagyok vele 14/L

hajrááá! :)

2012. szept. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te is bejössz neki,és ez a nem néz a szemedbe meg a levegőnek magyaráz dolog arra utal hogy zavarban van
2012. szept. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos budos a szemed
2015. febr. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!