Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálok rosszul sorozatosan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul sorozatosan?

Figyelt kérdés
Az a bajom hogy egy hónap leforgása alatt a 3. visszautasítást kapom a pasiktól..nem tudom mit ronthatok el mert egyértelműen kimutatják hogy érdeklem őket 1-2 találkozó is szokott lenni nem szoktam nyomulni megvárom hogy ők kezdeményezzenek de nem tudom hova tenni a dolgot hogy utána csak úgy felszívódnak vagy lerázó szövegeket nyomnak ..már egy ideje nibcs barátom és mindig reménykedek hogyha valaki szimpatikus lesz mert elég válogatós vagyok és aki tetszik beleélem magam már az elején hogy de aranyos de kedves és még külsőre is az esetem aztán semmi nincs az egészből:Snem tudom milyen lépéseket kéne tennem vagy pont hogy nem tenni hogy felkeltsem valakinek igazán az érdeklődését..ha járttatok hasonló cipőben szivesen elolvasnám a tapasztalataitokat hátha merítenék belőlük valamit!

#raandik
2012. júl. 24. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
csúnya vagy?
2012. júl. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már vártam az ilyen kérdést:D nem vagyok egoista de a visszajelzések alapján nem szokott gond lenni a külsőmmel ezért nem is értem hogyha a stílusommal meg a külsőmmel sincs bajuk akkor mivel van?!
2012. júl. 24. 23:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Bár ebből a szövegből nem derül ki, de simán lehet hogy túlságosan ráakaszkodós vagy, én attól ki tudok készülni. Volt egy csaj akivel hasonló volt a helyzetem, éreztem hogy kellenék neki, nekem sem lett volna rossz, de amikor úgy kezdett volna kicsit alakulni a dolog, máris rám akaszkodott, mintha már több hónapja együtt lennénk, pl. menjünk el holnap vásárolni, menjek el öccse családi szülinapjára, stb. Eleinte érdekelt, de aztán annyira rám szállt hogy kihátráltam még mielőtt elkezdhettük volna.
2012. júl. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen lehet igazad van az én esetemben is..én is ahogy magaménak érzem úgymond a pasit elvárnám hogy ne kelljen azon agyalnom hogy mondjuk miért nem keres egyből rémeket látok benne hogy biztos nem kellek közbe néha csak szimplán túlreagálom de sajnos legtöbbször már az elején beigazolódik ez a gyanum:Spróbálnám mindig az elérhetetlent mutatni de sose jön össze mert végül mindig keresem a pasikat már csak azért is hogy biztosra megtudjam hogy le akarnak-e rázni vagy sem mert nekik lehet egyértelmű ha mondjuk ne keresnek egy ideig de nekem még ott azért van némi remény..
2012. júl. 25. 00:35
 5/7 A kérdező kommentje:
de ez a keresés egy utolsó fázis hogy pl ők szoktak havíni de nem hívnak és én hívom fel..
2012. júl. 25. 00:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Na igen, ez a "nem kerestél már 2 órája, mi a p*csát képzelsz??", ez tipikusan olyan hogy minden pasit irtózatosan taszít, egyszerűen nem tehetitek meg velünk, kell egy kis szabadság, de ebben nincs semmi rossz. persze ha ismered régebb óta mondjuk és tudod hogy csajozós, képes megcsalni, az más, de az hogy rögtön az elején, még mielőtt belekezdhetnétek, az riasztó, én például 1000-ből 1-szer jönnék össze ilyen lánnyal, de akkor ő nagyon különleges kell hogy legyen. A másik meg: miért akarod az elérhetetlent adni? És ha kezdő vagy félénk a pasi? Ha tetszik neked, összejönnél vele, stb., akkor éreztesd vele ezt. szegény srác lehet kínlódik napokig hetekig, próbálja neked tenni a szépet, de mindig azt látja, hogy elérhetetlen vagy... Hidd el, még a legkitartóbbak is feladják, de vannak akik már az első ilyen jelre. Ha kell neked, akkor mutasd is ki, persze nem kell rögtön a képébe vágni, de lássa rajtad hogy tetszik neked amit csinál, amivel próbálkozik, lássa, hogy ha jól csinálja, megszerezhet. Szerintem.

Ja, és az 1. válaszoló voltam ismét.

2012. júl. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen ez tipikus női szokás általában hogy hogy mer nem keresni ..:D ebben igazad van..az elérhetetlen pedig azért akarnám adni ami azóta se hatotta meg egyébként mert tipikus nőcsábász azt állítja hogy félénk stb de megvan a magához való önbizalma az biztos..látom rajta hogy esetleg bejönnék neki de inkább csak akkor keres ha éppen erre jár és unatkozik..most pl fürdőbe hívott hétvégén de ezt is úgy hogy mit csinálok szombaton? mondom még nincs semmi erre ő mert én megyek strandra..nem is az hogy esetleg meghívna rendesen..csak utalást tesz de így meg úgy érzem mintha én loholnék utána amikor megkeres és egyből ugrok is utána..
2012. júl. 31. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!