Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hol lehetne ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol lehetne ilyen lánnyal megismerkedni?

Figyelt kérdés

Aki nem felszínes, bunkó, beszólogatós, beképzelt, nagyszájú típus és, akit ha egy egyszerű, átlagos srác, ha leszólít, annak is adna esélyt és nem gúnyolná ki, vagy küldené el utálatosan, mint valami bűnözőt?

Egy aranyos, kedves, megértő, szeretnivaló, odabújós, szerelemre, szeretetre vágyó, gyengéd lányt szeretnék találni, de az ilyen lányok tapasztalataim szerint már foglaltak.



2012. szept. 7. 11:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ha leszólítasz egy lányt az utcán két okból lehet bunkó veled:

1. ha tapasztalt és furfangos: átszűr egy szitán, úgymond letesztel, hogy hogyan tudsz egy ilyen helyzetet kezelni mielőtt leáll veled

2. ha kicsit visszahúzódóbb: megijed (nem tőled), hanem a helyzettől vagy az alkalomtól (lehetőségtől) és nem tud veled mit kezdeni, aki tök ismeretlenként odaugrik és máris akar valamit ráadásul pont tőle, mikor olyan nyugodt napja volt eddig


Ezeken felül sok lány már azt nagyon értékeli, ha odamész hozzá és valami "hány óra van" vagy "szia cica van gazdád" jellegű beszólásnál értelmesebbel rukkolsz elő. Úgyhogy egyéne és helyzete válogatja. Hallottam egy sztorit 1 nagyon ronda srácról, aki kb kéthetente mást vitt haza. Azt mondják úgy csinálta, hogy MINDEN lányhoz odament, akit csak látott és 50-ből 1-el összejött.


Úgyhogy hajrá))

2012. szept. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Hát hapsikám, az ilyet sokszor nem a tündérszép csajokban kell keresni.

Mindig ezt a belső dolgot hajtogatjátok, de közben ugye a külsőre mentek nagy %-ban.Vannak ilyen csajok akik álomszépek, de igen, ők legtöbb esetben már foglaltak.Valószínűleg te is ilyen nagyon csini,nagyon szép lányokat szólítottál le, akik külsőre megtetszettek, mert ugye a belsőt nem ismered.

Viszont, sokszor a kissé ducibb,zárkózottabb lányok a legkedvesebbek és leggyönyörűbbek belül.Ők a lelkükkel lepipálják az összes kis tündért.Vannak még nehezen megnyíló lányok, akik szintén nagyon aranyosak lehetnek, csak félnek hogy mások és ezért rejtegetik a személyiségüket.Ők valamiben mindig eltérnek az átlagtól, mások lehetnek a szokásaik,másokat szeretnek.

Én egy nehezen megnyíló,kissé furcsa lány vagyok...

Van egy barátnőm,szegény,tényleg csúnyácska és duci, de kedvesebb,melegszívűbb lánnyal még soha nem találkoztam.:)

Próbálj találni egy hobbit,és közben fogsz úgyis ismerkedni!Menj el esetleg ilyen biciklitúrákra vagy más olyan rendezvényekre,ahol úgy gondolod hogy csak jófej emberekkel találkozhatsz.Pl szerintem egy 10kmes hegyi sétára nem fog elmenni egy plázacica...

14L:)

2012. szept. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok :D

nem vagyok nagyszájú meg ilyesmi.Az átlagos fiúkat szeretem.Nem kell nekem kigyurt állat meg a világ szépe hanem egy kedves helyes srác aki megértő.De szerintem nem illünk össze korban :D 14/L

2012. szept. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
kinézet:átlagos.Nem vagyok a világszépe és nem vagyok ronda sem
2012. szept. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Am én visszahúzódó is vagyok és nemtom h mit reagálnék rá h odajössz meg ilyesmi.De ha rendesen kérdezel valamit vagy ilyesmi akkor szerintem biztos jó lenne.De ha azt mondod h "szia cica van gazdád" az nagyon rossz választás!! azzal ne próbálkozz.
2012. szept. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

ma 15:02


Figyelj, semmi értelme olyan lánynál próbálkozni, akihez nem tudok vonzódni már testileg sem. De ezt ti lányok jobban megértitek, mert ti még inkább válogattok a külső alapján. :)

De, hogy tényleg megtudjam, hogy a különböző külsejű lányok milyene jellemre. Kipróbáltam mindenféle külsejű lánynál a leszólítgatást és rájöttem, hogy nem is a külső a lényeg, mert bizony kifogtam én bombanőt, angyali jellemmel és kedvességgel, de csúnya, kövér lányt is sátáni nézéssel és modorral. Viszont találtam kedves, félénk duci lányt és flegma képű cicabaát is, aki annyira unott, bamba képet vágott, hogy én hagytam ott magamtól, mert nekem ilyen lány nem kell. :D

Nem a külső a lényeg, hanem a jellem, de van egy határ, amikor már nem megy a vonzalom, legyen akármilyen kedves a lány. Nálam elég, ha a lány nem igazán túlsúlyos, de az arc még fontosabb is talán. Pár kiló plusz max, de jobban vonzódom a hozzám hasonló alkatú, alacsony, vékony, sportos vagy átlagos alkatú lányokért, úgy vettem észre. A vonzalmat nem tudjuk befolyásolni, legalábbis nálam így van. Meglátom és tetszik és kíváncsi leszek milyen lehet jellemre, de szomorúan tapasztalom, ogy a külsőre és belsőre is szép lányok már foglaltak többnyire.

2012. szept. 7. 20:49
 17/18 anonim ***** válasza:

Van néhány ilyen is, pl én is ilyen vagyok

am meg facebook

2012. szept. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? mert sokat számít
2012. szept. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!