Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy jelezzem neki, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jelezzem neki, hogy nem lesz köztünk több barátságnál, és hogy álljon meg itt?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot (közös ismerős mutatott be minket,véletlen találkozásnál). Elhívott talizni kettesben. Nagyon úgy tűnt,hogy mély kapcsolatot akar velem,de az igazából nem egyértelmű,hogy járni akar velem,vagy csak barátság. Már mondta,hogy még találkozhatnánk,mert jól érezte magát velem... Én is nagyon jól éreztem magam vele,így barátnak simán el tudom képzelni,akár legjobbnak is. Hogy jelezzem neki,hogy ne lépje át a határokat? Nem akarom tisztán megbeszélni vele,mert az ciki,ha csak barátként tekint rám és én ilyeneket hozok fel:D Amúgy van pasim,és ő is tudja.

19/L


2012. szept. 5. 22:51
 1/1 anonim ***** válasza:

hát ha próbálkozik ... kb ennyi : ezt ne... jó ? tudod hogy nekem van barátom és nem szándékozom megcsalni ... ennyi...

őt se sérted meg... és rosszat se teszel.

2012. szept. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!