Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz a 9 év korkülö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz a 9 év korkülönbség? én 19L avgyok, ő 28F. Most jöttünk össze és nem tudom hogy adagoljam be a szüleimnek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 4. 19:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz kicsit se. Én 29 vagyok, és egy 20 éves lánnyal kezdjük megszeretni egymást, remélem, mi is összejövünk. :)
2012. szept. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Adagolás:Anyu,apu bemutatom nektek a születendő unokátok apukáját...
2012. szept. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz már ebben a korban.
2012. szept. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Anyukám, és apukám közt is 9 év van. Mégis boldogan élnek. Sőt az nagyszüleim mind elfogadták. Ha szeretik egymást, akkor szeretik egymást. Ennyi. Nem lehet mit tenni. Ha meg nem tetszik ez nekik, akkor nem is szeretnék téged annyira. Ha nem örülnek annak, hogy te boldog vagy, akkor vessenek magukra
2012. szept. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
nem gáz, én most vagyok 19, nemsokára 20 éves a barátom meg most lesz 27 :) igaz nálunk most másfél év után jött ki ez a probléma de nálatok nem fog :) és elég annyit mondani a szüleidnek, hogy megismerkedtél egy hapsival, aki ...ot végzett és 28 éves..
2012. szept. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 kiváncsika05 válasza:
Én 17 vagyok a párom meg 29 akkor ez gáz?
2012. nov. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!