Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz a 9 év korkülö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz a 9 év korkülönbség? én 19L avgyok, ő 28F. Most jöttünk össze és nem tudom hogy adagoljam be a szüleimnek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 4. 19:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz már ebben a korban
2012. szept. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mivel mindketten felnőttek vagytok jogilag ez főleg rád vonatkozik, így abszolút nincs ezzel semmi probléma.
2012. szept. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz.
2012. szept. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
ő az első pasi az életemben:$ ezért nem tudom hogy mégis hogy zajlik az ilyen bemutatás:$
2012. szept. 4. 20:03
 5/16 anonim válasza:
100%
Ne aggódj,egyáltalán nem gáz.
2012. szept. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Rémes, hogy már minden második ember megkérdezi itt a neten, hogy akkor most a párja jó-e neki vagy nem... nem baj ha idősebb, ha kopasz, ha haja van, meg ha két lába...
2012. szept. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én 22 évesen jöttem össze a mostani Párommal, akkor Ő 35 éves volt. A család az elején -amikor még nem ismerték- nem örültek annak, hogy ennyivel idősebb férfival vagyok együtt, de amikor megismerték, beszélgettek Vele, és látták, hogy a Lányuk mennyire boldog, így elfogadták. Lehet, hogy az elején érezni fogod, hogy nem értenek egyet Veled/Veletek, de én úgy gondolom, hogy ne foglalkozz a szülőkkel, mármint olyan értelemben, hogy ez a Te/Ti életetek, és Ő lesz Veled, amikor sírsz, amikor nevetsz, amikor testileg, lelkileg kiteljesülsz -főleg, mivel ezek általa lesznek-, és nem a szüleid.

Így szeresd a szüleid, de éld a saját életed anélkül, hogy foglalkoznál a véleményükkel.

Meg kell hallgatni Őket, nem kell tiszteletlennek lenni, de el kell, hogy fogadják, hogy Te már felnőtt.

Amúgy meg Magadnak választasz Párt, nem Nekik. Az én szüleim is elfogadták, kénytelenek voltak, a Tieid is elfogják fogadni, csak hagyd Őket, hogy legyen idejük elfogadni.

Sok sikert! Biztos vagyok benne, hogy ha megismerik, és látják, hogy milyen vagy mellette, el fogják fogadni a Párod. A Lányuk érdekeit fogják nézni, ha szeretnek Téged!

Sok sikert még egyszer!

2012. szept. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Jah, és a Párom kicsit mackósabb, őszül is. Már akkor is ilyen volt, amikor megismerkedtünk, de én így szeretem, így kívánom. És ezt el kellett hogy fogadják a Szülők.
2012. szept. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ma 20:04 hát ez a mai szerelem:)
2012. szept. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 ASOT ***** válasza:
41%
viszont ha 17 lennél és ő 26 na az már úgy sok lenne.
2012. szept. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!