Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány emberrel találkoztatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány emberrel találkoztatok már internetről, és ez a szám mennyi idő (év) alatt jött össze?

Figyelt kérdés

Csak olyanoknak szól ez a kérdés, akik szoktak interneten ismerkedni, társkeresőn fent vannak. Aki nem szereti ezt az ismerkedési formát az ne is írjon, mert nem az a kérdés. Köszönöm:)


Kort/nemet kérnék!


2012. szept. 2. 15:42
 1/9 A kérdező kommentje:
Esetleg legjobb/legrosszabb netes randiélményeteket is leírhatjátok:)
2012. szept. 2. 15:43
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát én olyan fél éve űzöm, kb 30 lánnyal ismerkedtam meg, de ebből csak 5-el találkoztam. Ebből az 5-ből egy sem volt túl emlékezetes. Viszont társkereső nélkül csinálom :D
2012. szept. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Volt olyan hogy elmosódott kép volt fenn a társkeresőn,de azért úgy voltam vele hadd jöjjön,kimentem érte az állomásra,azt kérdezte visszamenjek a következővel vagy megigyunk addig valamit?én erre azt feleltem hogy menjél.tudtam úccse lesz ebből semmi,nem tetszik.de kb 4másik alkalommal összejött,igaz nem kevés gázolajamba került..
2012. szept. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem tudok pontos adatokat mondani, mert másfél évig voltam fent, de ebből csak pár hónapig voltam aktív. Fél év aktivitással volt 10-15 randim.


36/F

2012. szept. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
csak eggyel, a párommal :)
2012. szept. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Mi közöd Tőle ***** válasza:
100%
Összesen, életem során körülbelül 10 randim lehetett netről. 2-3 év alatt körülbelül. 2-ből lett pár hónapos kapcsolat. Összességében nem olyan rossz az arány talán. Illetve fogalmazzunk úgy, hogy van aki sokkal rosszabb mérleggel bír. Most úgy érzem, megtaláltam életem párját, de őt nem internetről ismertem meg. 23Ffi
2012. szept. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én 6 éve ismerkedem internetről, kisebb-nagyobb megszakításokkal (komoly kapcsolataim alatt) és ez alatt a 6 év alatt én 14 sráccal találkoztam. Nekem úgy látszik a 14-es a szerencseszámom, mert úgy érzem 1,5 éve megtaláltam életem szerelmét :))


23/L

2012. szept. 2. 16:30
 8/9 anonim ***** válasza:

Én először úgy 2 hónapig voltam fenn, akkor ismerkedtem kb 3-4 fiúval, de találkozni csak eggyel találkoztam. Bizakodtam a folytatásban mert minden okés volt, de szó nélkül lelépett. Ekkor elment a kedvem ettől a fajta ismerkedéstől. Később újból regisztráltam, kb fél évig voltam aktív, ismerkedtem jó pár sráccal, találkoztam 3-mal, de a 3. fiú mára már a barátom és több mint 1,5 hónapja vagyunk együtt. :)

23L

2012. szept. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Adamka1119 ***** válasza:
Én nem a neten társkerizem hanem a Tv2 text 810.oldalon. Hát komoly kapcsim a 9év alatt csak 1 volt, és rengeteg alkalmi kötetlen egy éjszakás. Voltak nagyon durva élményeim. Egy balhés csajjal voltam már találkozgattam vele egy pár hete,azt kérdezte elhozunk egy tévét az ismerősétől. Elmentünk hozzá (ismerőséhez) nem volt otthon senki. Aztán látjuk jönnek a háttérbe kocsival és elkezdték tolni a kocsimat hátulról xD Nagyon gáz volt. És ordibált az ipse hogy itt én parancsolok xDXDXD nagyon GÁZ VOLT XDXDXDXDXD
2013. febr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!