Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hol lehetne végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol lehetne végre rendes, szeretnivaló, komoly kapcsolatra való lányokkal megismerkedni? Fiúk, hol találtatok rendes lányt?

Figyelt kérdés
Kezd elegem lenni a mai lányokból, csak csalódás, csak külsőre felelnek meg, de jellemre egy sem olyan, arról nem is beszélve, hogy szinte csak én gürcölök, hogy legyen valami köztünk ők meg nem is csinálnak semmit.

2012. szept. 2. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerinted a lányok között nincs ilyen, aki pont olyan, mint te? Dehogynem, élő példa vagyok rá.
2012. szept. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hogy őszinte legyek..fogalmam sincs!

Én lány vagyok, de kérdezhetném ugyanezt. Hol van az a pasi akivel lehetne kapcsolatot kezdeni, és kölcsönösen vonzódunk egymáshoz? Már jó ideje "keresem" de semmi...

Szóval, nem hinném, hogy van erre bevált recept, hogy ; tedd ezt és ezt, menj el ide vagy oda, és ott lesz Ő ezt garantáljuk.

2012. szept. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor egy ilyen lány mit mondjon? Hogy a legtöbb srác meg aki külsőre felel meg jellemre nem? Hogy már neki is elege van a gürizésből? Nincs pontos hely ahol megtalálhatod, csak azt tudom mondani, hogy nézz körül és aki nem beképzeltnek tűnik, a viselkedése kedves az emberek felé, annál próbálkozz. Amúgy hány éves vagy?
2012. szept. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sehol, ilyenből nagyon kevés van, és mindnek van már egy jóképű pasija. Akinek nincs, az nem ilyen.
2012. szept. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

NIncs lehetőségem csak neten kezdeményezni, de olyan ritka, ha rendes lányt találok és nem foglalt. Amikor még tudtam élőben is ismerkedni, akkor sem volt jobb a helyzet minden lány foglalt volt vagy elutasító, ő nem ismerkedik idegenekkel. Akkor még is hol ismerkedjen a fiú manapság?

Sajnos csak a net maradt, de általában a rendesebb lányok tváol élnek tőlem, kezdem azt érezni nem véletlen ez sem. Mintha a környékemen csak romlott lányok lennének.

2012. szept. 2. 13:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, máshol se nagyon vannak rendes lányok! Akik rendesnek tűnnek neten keresztül, valszeg ők se azok, csak nem ismered őket eléggé.
2012. szept. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Merre élsz?
2012. szept. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

komoly kapcsolatot keresek, akit szerethetek és viszont szeret, de nem sok eredménnyel:(


25L

2012. szept. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!