Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek bejovok neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejovok neki?

Figyelt kérdés
Van egy osztalytarsam van par ora amiken vele kell uljek es nagyon jol elvagyunk(jokat beszelgetunk hujjulunk egesz ora alatt).Nagyon sokat beszelgettunk egymassal es sztem jol kijovunk.Sulis kirandulason (strandon) o is ott volt a mi bandank vagyis az 5-8 bol kisebbek labdaztunk meg minden .O es a baratja szekaltak a lanyokat a h.je baratja pl. kioldozta a masik lany dresszet ...de o nm volt ien foleg nm velem arra ebredtem a kicsi medencebe h haturol nekem jott de ezt csk hujesegbol csinalta es probalt lefogni mikor jatszodtunk de jol mulattunk...kozbe tapizott (hatul) mikor nm figyeltem.............par hettel kesobb pedig egy "klubb" megbeszelesre kelet menjek veluk ez egy haz padlasan szeruseg volt nyugi nm volt semmi ott is hujultunk mikor a baratja lement pisilni szinte megcsokolt huhh ez jo pillanat volt de sajna jott a baratja . Nemreg talalkoztam vele a suli ota2-3 honapja es nagyon jot beszelgettem vele ......... szerintetek en is bejovok neki nagyon jol nez am ki es jarnek is vele...de azert nm fekudnek le vele minya 13 vok/L a ti velemenyetek szerint akkor bejovok neki?
2012. szept. 1. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Koncentrálj inkább a tanulásra, azon belül is főleg a nyelvtanra!
2012. szept. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. szept. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 fünof ***** válasza:

ha jo akko nagyon nigga vagy. legye te is nigga ocsem....

viccet félretéve biztos bejössz neki. de 13 évesen ne feküdj le vele kislány vagy még. várj 2-3 évet

2012. szept. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szinte megcsókolt?

Ez mit akar jelenteni?

Hogy szerinted meg akart csókolni?

Amúgy lehet, csak barátkozik veled.

2012. szept. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az okay,h huJultok ,de altalaba huLYulni szoktak. Ez mondjuk semmi.
2012. szept. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ööö, muszáj az össze-vissza zagyvaságodat a nagyérdemű nyakába önteni? Az helyesírásod fájdalmas.
2012. szept. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hat nekem az elso a tanulas es jol is tanulok tudok helyesen irni de nehez a billentyuzeten es konnyebb igy es nm akarok lefekudni vele
2012. szept. 2. 19:55
 8/9 anonim ***** válasza:
mibajod van?
2012. szept. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezt meg hogy erted?
2012. szept. 4. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!