Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert van az, hogy amikor azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy amikor azt gondolom, hogy vegre talalkoztam egy pasival akinek bejovok es o is bejon nekem, akkor az elet bebizonyitja, hogy ez nem igy van?

Figyelt kérdés

Azt hittem, hogy esetleg kialakulhatna valami kozottunk, persze nem beszeltunk ilyesmirol, de akkor is kicsit rosszul esett, hogy milyen jol toltotte a szilvesztert valami novel.

Eddig ugy voltam vele, hogy kivarom amig talalok egy olyan pasit akit tenyleg szerethetnek, de mi ertelme varni? :(


2012. jan. 1. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
how old are you?
2012. jan. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem várni kell, hanem utánamenni. Ismerkedj. :]
2012. jan. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

mert mit csinálsz, ha nem vársz?


egyébként meg azért van, mert nem vagy elég jó emberismerő. járj nyitott szemmel, és ne légy ennyire szentimentális.

2012. jan. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van es tenyleg nem vagyok jo emberismero. De nem vagyok szentimentalis, csak szomoru egy kicsit. De majd ok lesz valahogy.
2012. jan. 1. 22:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki addig "vár" ameddig valaki elveszi az eszét, és ez persze kölcsönösen.
2012. jan. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
utolso tetszik a neved! Csak neha nehez a varakozas :(
2012. jan. 1. 22:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszi... Igen nehéz, de nem nehezebb mint igazi társat találni,de ha találsz ezt részben elfelejted.
2012. jan. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!