Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy srác szerint "túl jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác szerint "túl jó vagyok neki" és ezért meg sem próbál kezdeményezni, akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ezt hallásból tudom, nem közvetlenül mondta nekem. Nagyon szeretném, ha lenne közöttünk valami, viszont én nem vagyok kezdeményezős fajta, plusz szerintem a srácnak kellene mindig "rámenni" egy lányra és udvarolni neki. Én mit tehetnék? Annyira hülyeség ez a "más ligában játszás", hogy a fiúk néha túlbecsülik a lány értékét, a sajátjukat pedig teljesen lebecsülik...
2012. szept. 1. 15:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kezdődik a suli, beszélgess vele szünetekben, mosolyogj nagyokat, ha meglátod.

Egy csomó lehetőséged van, hogy jelezd felé, hogy érdekel.

2012. szept. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Olcsó koptató duma olyan mint a lánynál a "most más tetszik","nem kell senki","legyünk csak barátok"
2012. szept. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hát nekem a volt barátom mondott ilyet a kapcsolatunk alatt... Túl jó vagyok neki. Meg azt kérdezte utána, hogy miért vagyok vele? Hát mondom ha az is baj, akkor isten áldjon!


A "túl jó vagy hozzám" szöveget én koptatósnak értékelem.


Ha ez esetben netán mégsem az, akkor küldd felé a jeleket erősen, hogy észre vegye! Ha meg túúúúúúúúl jó vagy neki, akkor meg hagyd a fenébe!

2012. szept. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!