Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin miről kéne beszéln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin miről kéne beszélni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Na szóval 10.be fogok menni,az egyik osztálytársam most nyáron megtetszett,most elmegy másik suliba,és amikor együtt jártunk az 9.be,szó szerint semmit nem beszéltem vele. Most szedtem össze az önbizalmam és ráírtam,várom a válaszát, úgy gondoltam elhivom facen először fagyizni meg sütizni meg vinnék egy bort. Mert azért mégsem facebookon kell ismerkedni,jobb élőben. Ha esetleg azt a választ kapom hogy jön,miről lehetne vele beszélni ebben az esetben hogy szó szerint nem tudok róla semmit.
2012. szept. 1. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
atomfizikáról
2012. szept. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

sorolok pár témát

Társadalmi problémák

Családalapítás

Nemzetközi kapcsolatok

Gazdaságunk

2012. szept. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
fiú vagy?
2012. szept. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ah fiú kösz a válaszokat xd egyértelműen az atomfizikáról fogok beszélni xd
2012. szept. 1. 12:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha új suliba megy akkor arról is kérdezheted őt biztos fog rá válaszolni. Beszélhettek még amolyan általános dolgokról is, meg arról hogy mit csináltál a nyáron, sztorizgathatnátok. A lényeg az hogy induljon el a beszélgetés utána már csak úszni kell az árral. Ha összejön egy jó téma ami inkább magától szokott indulni akkor akár órákig is el lehet beszélgetni. A lényeg az amire nagyon figyelj oda, hogy ne legyél görcsös, mert azt a lányok kiszúrják. Sok sikert!
2012. szept. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Témasorsolás:

Számitástechnika

Fizika

Művészet

Politika

Közélet

Tudomány

Biológia

Ifijúság

Társadalom

Alkohol

Divat

Történelem

Média

..ting ting ting...A folyamat lefutott,az ön számára leghasznosabb téma:


Harcsák párzási szokásai

2012. szept. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!