Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítség! Miről beszéljek? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Miről beszéljek? A többi lent.

Figyelt kérdés

Elhívtam facebookon egy lányt hogy találkozzunk el is jött elmentünk egy parkba utána a Duna-partra. Beszélgettünk az iskolakezdésről,filmekről,meg ilyenek. De volt amikor semmi téma nem jutott eszembe és kínos hallgatás volt csak. Ilyenkor mit csináljak ? Nem sokára újra találkozunk nem akarok újra ilyen szituba keveredni. Először voltam randin és ő lenne nekem az első minden értelembe. A végén haza kísértem azt mondta hogy találkozhatunk még ha elhívom és kaptam két puszit az arcomra. Létci csak normális emberek írjanak normális dolgokat.

15/Fiú


2012. aug. 31. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Hogyan képzeli el a jövőjét,mi szeretne lenni?

Beszélgethettek az aktuális hírekről ami a ti korosztályotokat érinti.

Azért kapsz hülyeséget is: asztrofizika,időutazás,génmanipuláció stb:)

2012. aug. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Valami laza helyre vidd

és kérdezd meg tőle hogy mi van a sulival jussatok el a családig kérdezz felőlük...

Kérdezd meg hogy miről álmodik... majd hogy mit gondol rólad majd te is mesélj magadról

2012. aug. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A.Romanov ***** válasza:
Kérd meg, hogy meséljen magáról, mik a tervei a jövőben, ha még sablonosat akarsz akkor állatok, család miegymás. Hajrá.
2012. aug. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
kérdezz:) hobbi, érdeklődési kör stb... a lányok általában szeretnek beszélni, csak türelmesen végig kell hallgasd :)
2012. aug. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Beszéltünk a családjáról meg az én családomról is és arról is hogy ő minek fog majd tanulni és hogy én minek tanulok.

Laza helyen mit értesz?

2012. aug. 31. 19:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Pl. csinálj egy minipikniket
2012. aug. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

hányszor kérdezitek még meg ezt???

vazz nektek semmi érdeklődési körötök,hobbitok nincs amiről tudnátok beszélni vagy rákérdezni,hogy őt érdekli-e???

habár mit is várjon az ember attól,aki facebook-on hív el valakit randizni.

2012. aug. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja és az állatokról is beszéltünk hogy miket tartottam eddig meg hogy ő mit meg a hobbijainkról is beszéltünk.
2012. aug. 31. 19:54
 9/9 A kérdező kommentje:

19:51

Még 100x megfogják kérdezni. Van érdeklődési körünk elmondtam neki hogy szeretek úszni ő pedig kézizni. Van hobbink is mindketten szeretünk rajzolni. Másol nem találkozok vele szóval ha facebook-on nem próbálom meg akkor soha nem fogok összefutni vele csak úgy véletlenül.

2012. aug. 31. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!