Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindig azokba szeretek bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig azokba szeretek bele akikbe nem kéne (? ).

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és csak olyan lányba szerettem bele akivel már barátságba voltunk. Volt akit születésem óta ismertem ma már egyáltalán nem beszélünk és soha többé mert beleszerettem de ő semmit nem érzett most ugyanerre haladok nincs valami tippetek, hogy hogy változtathatnék ezen?
2012. aug. 30. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
Krisztián te vagy az?
2012. aug. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ne legyél papucs.. nem kell neked minden hülye nyűgjéről tudnod, ne legyél papírzsepi amibe törölheti a könnyeit etc... :) emberesedj meg, legyél kicsit makacsabb, tudj nemet mondani. ne érj mindig rá. barát zónában vagy/voltál onnan nehéz kikerülni. maradj meg haver szinten, ne bonyolódj bele túlságosan és ha megtetszik akkor nyomhatod tovább a dolgot a párkapcsolat felé. tehát ne a "barátnője" legyél hanem csak haverja. :) akivel jól elhülyül, 1-2 dolgot elmond de azért túlzásba nem kell esni. remélem valamennyire érthető voltam és hasznos is :D

majd belejössz ;)

2012. aug. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
első: Igen szerintem ő az :P
2012. aug. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!