Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért "szeretek" bele szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "szeretek" bele szinte minden fiúbarátomba?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy én inkább a fiúkkal vagyok jóban. A lányokkal valahogy nem értek szót.

Viszont sajnos mikor közelebbről megismerem a fiúkat,gyakran kialakul bennem egyfajta érzés. A legjobb megnevezés talán a fellángolás. Egy idő után elmúlik,és utána nagyon jól elvagyunk,de amíg ezt érzem iránta,addig folyton a társaságára vágyom,gyakran gondolok rá,mindig nézem a FB adatlapját,stb. Persze belőlük lesznek a legjobb barátaim később,így nem szeretnék lemondani róluk,csak valahogy szeretném kicsit irányítani az érzéseimet,hogy ne érezzek fellángolást feléjük mégcsak kis időre se. Valami ötlet? Amúgy vannak olyanok is,akiken érzem,hogy ők is éreznek irántam valamit,ilyenkor főleg a flört miatt imádok velük lenni,de aztán nem lesz semmi,mert hosszabb távon nem tudom velük elképzelni a párkapcsolatot.

19/L


2012. aug. 29. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Ilyen létezik nőben is? Szia Sorstárs, ugye, hogy milyen rossz dolog ez?! :/ 21/F
2012. aug. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló sorstárs! Én már jó ideje küszködöm ezzel. És igazából vannak olyanok,akikre első látásra azt mondom,hogy sosem fog tetszeni,mert annyira nem a zsánerem,de aztán ahogy megismerem kicsit jobban,valahogy "beleszeretek". És ez nagyon nem jó. :(
2012. aug. 29. 17:30
 3/9 Mókusgyilkos ***** válasza:
ez van nőből v ők meg pasiból a természet rendje.
2012. aug. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hallod-e ritka 1 aranyos lány lehetsz :)
2012. aug. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
leszel a barátom?:D
2012. aug. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#2: Dettó. Szerintem nekünk csak az érzés hiányzik... Első voltam.
2012. aug. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Mókusgyilkos ***** válasza:

aha kérdező és ez akkora tragédia h nem a pont a zsánered [külső] és mégis bele esel? ok nyilván jobb lenne ha pont olyan lenne mint amit te elképzeltél az ágyacskádban lefekvés előtt rosszalkodás közben :P de azért nem érzem én ezt olyan nagy katasztrófának.


am nálam is előfordult már a jelenség 1ik összejött másik már kevésbé de a barátság ott se szenvedett helyrehozhatatlan kárt.

2012. aug. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát Mókus, ez azért ilyen nagy katasztrófa, mert összejönni felesleges lenne velük, mivel tudom, hogy csak egy ideig érezném ezt, és utána már elromolna a kapcsolatunk. Így, hogy nem lépjük át a barátzónát, idővel elmúlik a fellángolás, és nagyon jó barátok leszünk. Csak a fellángolás felesleges és zavaró...
2012. aug. 29. 17:38
 9/9 anonim ***** válasza:

ugyanez van veelm csak fordított a helyzet.szintén a fiukkal jövk ki jól.szinte az összes "bnőmben" csalódnom kellett.a fiukkal jobban megtalálom a közös hangot,de soszor többet szeretnének tőlem.van amikor én is tudnám viszonozni de féltem a barátságot.nem tudom mi lenne a helyes,h h kellene ezt az egészet kezelni.:/

18/L

2012. aug. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!