Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Szerintetek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anowind kérdése:

Lányok! Szerintetek van valami baj a külsőmmel? Egy kép rólam: https://www.facebook.com/photo. Php? Fbid=414052451973031&set=a.136224466422499.19222.10000104838 8739&type=3&theater

Figyelt kérdés

- Bár nem szoktam ilyen kérdéseket feltenni, nincs önbizalmam és gondoltam megkérdezlek titeket, hogy nincs e valami baj a külsőmmel. Néha nem vagyok megelégedve magammal... bár azelőtt se voltam!


- Tudom, hogy a belső is számít, nem csak a külső de egyre többen kizárólag csak azt nézik!


- Furcsa, hogy 24 évesen én egy örök nőre vágyom? Azaz én már nem kalandot keresek, hanem örök szerelmet! Kár, hogy kevés nő van így vele. Én még nem futottam normális nőbe egyelőre. Ha meg igen annak már volt barátja! Kicsit el is vagyok keseredve emiatt!


Szóval egyáltalán nem magamutogatásból linkeltem képet magamról, de a vélemények alapján talán kicsit erőre kapok. És talán tudok beszélgetni valakivel!



2012. aug. 29. 23:34
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
C-U-K-I
2012. szept. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
Mosolyogj egy picit többet! :) Pozitív kisugárzás fontos:)
2012. szept. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:

őszintén most bukkantam erre a kérdésre megnéztem az adatlapod és úgy látom, hogy kapcsolatban vagy tehát végülis már tárgytalan lenne ez az egész :) de....

elolvasgattam a hozzászólásokat mindenki agyba főbe dicsért azért ez elég bátor dolog tőled, hogy egy tök névtelen helyre belinkelted a személyes facebook profilod, nyugi most semmi kép nem leszólni akarlak hanem egy kis építő kritikát adni, amivel megbántani nem szeretnélek a véleményem írom le. Az alap anyaggal probléma nincs. Kicsit csiszolatlan a külsőd. Mondják, hogy nem a ruha teszi az embert, és stb. de be kell vallani, hogy igen csak sokat számít. Megnéztem minden képed, Te egy roppant jó fiú kinézetű srác vagy. Legalábbis ez tükrözi az ing meg úgy minden. Valóban jól áll a szemüveg, de én elhagynám. Vagányabban öltözhetnél, lazábban. A hajadba beletúrás zselével, ahhoz meg nem kell csaj :). Kicsit világosabb ruhák. Viszont ha ez vagy Te akkor és így jól is érzed magad akkor ne változtass semmin. Aki megszeret meg szeret úgy szeret ahogy vagy. Egy kis újítás viszont sosem árt, mikor környezeted majd megdicsér, hogy milyen jól nézel ki akkor majd átbillensz és máshogy csinálod. Ez egy vélemény, nem bántás. Ja, és amúgy helyes vagy..Én most elképzeltelek egy fajta stilusú ruhában, megmondom őszintén nem biztos, hogy oda mernék menni hozzád, mert úgy gondolnám, szóba sem állnál velem... :) Üdv

2012. dec. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy és megfogadom a tanácsokat! Jól esett ;)
2012. dec. 29. 18:51
 45/58 anonim ***** válasza:
Ernőke cuki vagy. :-)
2013. jan. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:

Szerintem helyes vagy, a szemeid például kifejezetten szépek. :)

Kicsit több önbizalom, és olyan helyre menj ismerkedni, ahol nem kalandot keresők vannak. Mondjuk múzeum, színház, hangverseny...szóval ne bulikba, ott kevés az olyan lány, aki nem csak egy rövid kalandot akar. :)

Szóval fel a fejjel, te is megtalálod a párod.


19/L

2013. jan. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
48%
gondolom azt szeretnéd ha őszinte lennék. olyan tipikus árufeltöltősrác vagy.
2013. febr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
Szerintem helyes fejed van, valahogy van benned valami, ami miatt nagyon szimpatikus leszel. Én 17 évesen keresem azt az embert aki mellett egy életet letudnék élni, szóval engem aztán pláne hülyének néznek. De ha valakit egy hosszútávú kapcsolat tenne boldoggá, akkor szerintem semmi értelme, hogy kalandokba bonyolódjon az ember. Szóval ne add fel, külsőddel semmi gond, tuti meglesz a hozzád illő csaj.
2013. febr. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:

Nincs semmi baj a külsőddel, értelmesnek, rendesnek és kedvesnek tűnsz, illetve némi művészies beütést vélek felfedezni néhány fényképben és a borítóképedben. :) (Egyéni véleményem, hogy lehetnél kicsit férfiasabb is, bár akkor az már nem te volnál, és a jelenlegi személyiségeddel is biztos sikeres leszel.)


Ui.: Én a helyedben biztosan nem a facebook profilomat linkelném be, mivel így talán igazán bele sem gondoltál, hogy mennyi mindent láthatnak belőled vadidegenek, és ugyan nem minden ember ilyen, de a visszaélésnek rengeteg formája van: ami egyszer az internetre felkerül, annak nyoma örökre ottmarad a világhálón, így a helyedben én kicsit jobban meggondolnám, mit hova linkelgetek, töltögetek, stb...

2013. febr. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
Szia! Szoval mar kapcsolatban vagy? :-) sikerult talalnod egy lanyt? :-)
2013. febr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!