Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívjam spontán egy sörfeszti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívjam spontán egy sörfesztiválra a lányt, aki tetszik?

Figyelt kérdés
19 vagyok, ő meg 16, de nagyon kedves, aranyos imádok vele lenni, tudom, egy sörfeszt nem épp randihely, de elég faja lesz, koncertek, amit szeretek, meg minden, és annyira jó lenne egy haverom helyett Vele ott lenni. Mindig jókat dumálunk, csak sajnos már 2 hónapja nem tartjuk a kapcsolatot, szal biztos váratlnul érné

2012. aug. 29. 21:12
 1/8 Rainbowinthedark ***** válasza:
Budepesti? arra szerintem lazán
2012. aug. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, miért ne?
2012. aug. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

aki mer az nyer.;)) tutira hivd el... de ha nemet mond én szivesen elkisérlek.:D

17/L

2012. aug. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
tutira hívd el
2012. aug. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én ha 16éves lennék és egy srác elhivna egy sörfesztiválra főleg úgy hogy hetek óta nem beszéltünk nemet mondanék..

inkább moziba hivd vagy valami hasonló helyre!

20/N

2012. aug. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd el bátran, épp azért jó választás, mert nem tipikus randihely, ezért nagyobb valószínűséggel mond igent, aztán ha már elmegy veled és egy hullámhosszon lesztek kellően, akkor elhívhatod majd klasszikus randira is.
2012. aug. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha birja az ilyen helyeket akkor persze :) en igent mondanek :)
2012. aug. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hívd csak el.
2012. aug. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!