Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A Szegedi Burger King Szőke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Szegedi Burger King Szőke Istennője. Hogy közelítsek?

Figyelt kérdés
A szegedi, Dugonics téri Burger King egyik szőke, kék szemű eladó gyönyörűsége iszonyatosan megragadta a tekintetem, de egyszerűen nem tudom mit tegyek. Valószínűleg amúgy is kb. 4-5 év van köztünk, remélhetőleg kevesebb. Esetleg szólítsam meg, amikor betérek oda, és pont ott van, mellesleg elég sűrűn is járok oda, vagy ha kis eséllyel de valaki ráismert és tudja a nevét, talán Facen könnyebben is tudnék kezdeményezni.

2012. aug. 29. 01:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hívd meg a mekibe.
2012. aug. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Macs1209 ***** válasza:

Kérj egy menüt, aztán amikor kiadja, mondd meg neki,

hogy ha megszerzi neked a whopper receptjét, meghívod

egy vacsorára.. de ha nem, akkor is. :)

2012. aug. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kovács Pistike01 ***** válasza:
Öltözz mekis bohócnak, és menj úgy be hozzá! :)
2012. aug. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 dev dam ***** válasza:
Legyél vakmerő ! majd én megnézem magamnak és lenyúlom előled ha nem sietsz.
2012. aug. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kérdezi, hogy "még valamit?", akkor rákacsintasz, és mondod, hogy "a telefonszámod ;)". Szerintem ez frappáns és aranyos is egyben.
2012. aug. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!