Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezek után hogy kéne közelítene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után hogy kéne közelítenem felé?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akiről úgy látom, hogy tetszem neki és nagyon kedvel, jól érzi magát velem mindig. Biztos vagyok benne, hogy ő is érzi, hogy tetszik nekem és szeretek nagyon vele lenni.

Viszont még a megismerkedésünknél eléggé elrontottam a dolgot úgy érzem... Kicsit iszogattunk és utána átbeszélgettünk egy egész estét egészen reggelig, ennyi idő alatt elég sok minden szóba jött, és én hülye arról is beszéltem neki (ráadásul elég sokat), hogy ki tetszik nekem, meg mennyire nincs nála esélyem és sehogyse tudom elfelejteni. Azt is mondtam, hogy úgy tudnék tovább lépni, ha összejönnék valakivel néhány hétre, 1-2 hónapra és akkor biztos el tudnám felejteni és utána kezdhetnék valaki mással rendes kapcsolatot.

Már nagyon bánom, hogy ezt mondtam, mert nem gondolom így, és nagyon beleszerettem ebbe a lányba, de ezek után vajon elhinné, hogy nem csak arra kell, hogy elfelejtsem azt a másik lányt? Mit tegyek, hogy ez fel se merülhessen benne?


2012. aug. 28. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:

ittasan őszintébb az ember, akkor kit is szeretsz igazából?

ezt nehéz lesz kimagyarázni

2012. aug. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ez a beszélgetés már vagy másfél hónapja volt, és azon az estén ismertem meg ezt a lányt, akkor még nyilván nem szerettem bele egyből. (Bár nagyon tetszett és egyből olyan érzés volt, mintha ezer éve ismernénk egymást, ezért is töltöttük együtt az estét.)
2012. aug. 28. 17:25
 3/5 anonim ***** válasza:
amit mondtál neki, azon már nem tudsz változtatni. találkozz vele, nyomulgass még, és figyeld a reakciót... legalább, ha összejön veled, akkor esélyes, hogy elég neki hogy 1-2 héten át reszelgesd :D
2012. aug. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

jó, átolvastam még egyszer, kicsit átsiklottam a lényeg fölött, bocs :)

szóval az is csak plátói...

így azért más

hát bizonyítsd be ennek a lánynak, h neked ő tetszik, udvarolj neki, mutasd ki, és egy szót se a másik lányról, hacsak ő fel nem hozza

2012. aug. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3.as, az ami te szeretnél, annak mi a köze van ehhez a lányhoz? tudsz róla valamit is? akkor? szerintem egyes szám első személyben írhattad volna legalább
2012. aug. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!