Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ennek orulnetek? Jo otlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek orulnetek? Jo otlet?

Figyelt kérdés
Nem is annyira randi temakor, egy ismerosom jon haza, akit mar "szaz eve" nem lattam. Igazabol vonzodunk egymashoz, ki is van mondva, de a tavolsag nem athidalhato. Na de a kerdes nem errol szol. Szoval jon haza, en pedig arra gondoltam, veszek egy kindert, ugyesen szetszedem, es a jatek helyere beleteszek egy cetlit valami szemelyes, kedves uzenettel. Ti mit szolnatok, jo otlet? En vagyok a lany, ha ez szamit...
2012. aug. 27. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
nagyon jó ötlet:))(L)
2012. aug. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem is.

de egykis tárgy is mehet bele...nemtom mi de ha ezt ki tudtad találni akkor szerintem lesz ötleted :)

nagyon kreatív

2012. aug. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem aranyos :) Csak ne legyen túl nyálas :)
2012. aug. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt hogy rettenetesen figyelmes és kreatív vagy!


Viszont benne van a pakliban, hogy ezt felkérésnek veszi.

és úgy értelmezi hogy többet akarsz. (áthidalni a távolságot!)


Szóval ha az a cél hogy közelebb kerülj hozzá kapcsolat szempontjából, akkor nyert ügyed van!


Sok sikert! ;)

2012. aug. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!