Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy bírják ki a srácok (akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírják ki a srácok (akik váltogatják a csajokat) hogy nem éreznek semmit?

Figyelt kérdés

nem egy srác alkalmi kapcsolatokat keres. egyiket kifaggattam részletesebben, hogy mi is ez igazából. elmondta, hogy kb 5 alkalom után, megy chatel mással és vele megint újabb kb 5 alkalom, előző dobva. és ez nekik izgalmas, mert nem kell energiát fektetni bele, mint egy párkapcsolatba, a chat, meg vadászás meg izgalommal tölti el.

amelyik csaj nem adja magát, simán túl lépnek rajta, sebaj, van másik...


én mint lány meg miért érzek bármit egy srác után, akivel szex van? ők meg miért nem? ill. le sem tudnék olyannal feküdni, aki nem tetszik, vagy nem vonz egyáltalán, szóval csak a szex miatt.

hogy lehet ez?


2012. aug. 27. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:

vannak ilyen lányok is sajnos...ismertem olyat, aki 8 hónapig járt egy pasival, majd szakítottak, 3 napra rá jött az új.. és minden kapcsolatánál csak pár nap szünet volt az újig. szerinted mennyire volt szerelmes beléjük??

Tipikusan azért volt velük szerintem, hogy elmondhassa, hogy neki van barátja.

2012. aug. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olvasd el Allan és Barbara Peasetől A férfinak szex kell a nőnek szerelem című könyvet, tökéletesen érthetően benne van minden kérdésedre a válasz, mind evolúciós, mind biológiai okokból levezetve.
2012. aug. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyilván ezek a srácok is csak azzal fekszenek le, akik tetszenek nekik, vonzónak találják őket. De egyik sem érinti meg őket igazán. Igaz, nem is nagyon hagynak erre időt. Ez így a könnyebbik út: nem hagynak rá időt, hogy megismerjék azt a lányt, így elkerülik a komolyabb érzelmeket.

Én inkább azt nem értem (ráadásul nő létemre), hogy az első szex után hogy lesz valaki azonnal szerelmes? Nekem ennyi kevés lenne, vagy többször kéne még találkoznunk, nem csak szex céljából, vagy már előtte éreznem kellene valamit.

2012. aug. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"Ez így a könnyebbik út: nem hagynak rá időt, hogy megismerjék azt a lányt, így elkerülik a komolyabb érzelmeket. "


ez így van

de miért? miért nem kellenek nekik az érzések? hogy lehet így élni?

ja, valószínű a könyvben van.

2012. aug. 27. 20:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Félnek a csalódástól, esetleg az elkötelezettségtől. Vagy éppen nem félnek, de még nem vágynak rá. A szerelem nagyon erős, felemelő érzés, de mint minden érem, ez is kétoldalú.
2012. aug. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!