Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak foglalt csajokat lehet kifogni?

Figyelt kérdés
Mindig. Ismerkedési problémáim (ezen kívül) nincsenek, aki megtesztik, ahhoz odamegyek, beszélgetek vele és a végén elhívom valahova. És a mókás az, hogy el is jönnek! Randi közben (az elején, vagy egy későbbi fázisban, amikor lépni kell és tudtára kell adni a lánynak, hogy nem sakkozni hívtam) már zsinórban vagy tizedjére előjön ugyanaz a probléma: 17 év, 5 hónap, 23 nap és két órája barátom van. Ilyenkor kérdezősködök egy kicsit, hogy szeretik-e egymást, jó-e a kapcsolatuk stb, mert mivel én szent vagyok ugye és nem akarok más boldogságában kibicelni. Ha látok kétséget, csak akkor haladok tovább, de általában ennek sincs jó vége: pár nap/hét után vissza az előző pasihoz. Értem én, hogy próbálkozni kell minél többet, de meddig mehet ez még így? A kérdéssel az a célom, hogy megtudjam kinek mik a tapasztalatai ezen a téren és mit tehetek én, hogy ne így alakuljanak a dolgok mindig. Köszi a válaszokat előre is.
2012. aug. 13. 15:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem foglalt valójában,csak jó lekoptató duma.Amúgy nem vagy egyedül ezzel a problémáddal.Nekem is 10-ből 8-szor ha tetszik egy lány tuti van barátja(állitólag)...,ez van:/
2012. aug. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Túlságosan erőlteted a dolgot...Engedd el magad járj el bulizni, de na azért, hogy csajozz csak élvezd a szingliséget. A lányoknak jobban bejönnek azok a pasik akik nem görcsösen kapcsolatot akarnak...jófejek el lehet velük beszélgetni, viccelődni, nem nyomulnak túlságosan.

Mondom, ne görcsölj és rád talál egy tuti csaj:D

2012. aug. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy a kicsit is jobb csajok közül, legalábbis egy bizonyos életkor fölött, és leszámítva a teljesen bezárkózott egyedeket, nemigen van már olyan, akinek ne lenne valakije. Java részének konkrét barátja van, a többit meg reszelgeti valaki rendszeresen. Vagy valakik.
2012. aug. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

nem biztos hogy lekoptat... itt vagyok 20 évesen, még nem volt barátnőm és a nyaralásomon láttam egy lányt kihez oda mentem és akkor mondta el hogy van barátja már mikor a szájában voltam :D :S nem vagy egyedül ezzel. ( tényleg volt barátja. )

20F

2012. aug. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A legutóbb a Balatonra hívtam el "randizni" egy lányt, aki a randi elején a kocsiban ülve közölte, hogy pasija van, de ettől még alaposan bekentem mindenhol(!) napolajjal, SŐT egy kiadós családi ebéden(!!!) kötöttem ki a nyaralójukban, ahol a nagynénje olasz kajákat főzött. Va bene, ki érti ezt))
2012. aug. 13. 16:07
 6/16 anonim ***** válasza:
Velem is mindig ez van...és a csajok szólítanak meg engem legtöbbször! Már szinte flört megy, és akkor egyszercsak jön egy mondat, hogy "a párom is blablabla"....Komolyan nem értem már ezt én se. De igen, tapasztalataim szerint, 18 on felülieknél, aki egy kicsit is csinosabb csaj, annak van valakije.
2012. aug. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"18 on felülieknél, aki egy kicsit is csinosabb csaj, annak van valakije."


Én is így tapasztalom...,sajnos:( Nekünk marad a resztli:D 24F

2012. aug. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Okés, a problémát megállapítottuk, innentől kezdve már csak a megoldást kell kitalálni. Ötletek?
2012. aug. 13. 17:22
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát..ha tudnánk a megoldást, akkor nyilván nem lenne a probléma se...De ezt szerintem nem is lehet megoldani, a jobb csajok foglaltak, marad a maradék vagy a zsebhoki...Vagy alkalmi kapcsolatok. Jobbat nem tudok :/
2012. aug. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9-es,jól összefoglaltad:D Mondjuk jobbat én se tudok.:)
2012. aug. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!