Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak foglalt csajokat lehet kifogni?

Figyelt kérdés
Mindig. Ismerkedési problémáim (ezen kívül) nincsenek, aki megtesztik, ahhoz odamegyek, beszélgetek vele és a végén elhívom valahova. És a mókás az, hogy el is jönnek! Randi közben (az elején, vagy egy későbbi fázisban, amikor lépni kell és tudtára kell adni a lánynak, hogy nem sakkozni hívtam) már zsinórban vagy tizedjére előjön ugyanaz a probléma: 17 év, 5 hónap, 23 nap és két órája barátom van. Ilyenkor kérdezősködök egy kicsit, hogy szeretik-e egymást, jó-e a kapcsolatuk stb, mert mivel én szent vagyok ugye és nem akarok más boldogságában kibicelni. Ha látok kétséget, csak akkor haladok tovább, de általában ennek sincs jó vége: pár nap/hét után vissza az előző pasihoz. Értem én, hogy próbálkozni kell minél többet, de meddig mehet ez még így? A kérdéssel az a célom, hogy megtudjam kinek mik a tapasztalatai ezen a téren és mit tehetek én, hogy ne így alakuljanak a dolgok mindig. Köszi a válaszokat előre is.
2012. aug. 13. 15:34
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nekem sántít a megállapítás, hogy "a jobb csajok foglaltak". Bár megoldást én sem látok azon kívül, hogy tovább keresni és próbálkozni minél többet. VAGY: a "foglalt" csajoknál ütni a vasat addig, amíg nem válnak általad foglalttá, bár itt már kettőn áll a vásár és etikai kérdések is felmerülnek, amiket most hagyjunk, mert nem vágnak teljesen a témába. Volt már olyan, hogy valaki lenyúlt egy "foglalt" nőt?
2012. aug. 13. 17:40
 12/16 anonim ***** válasza:

A lenyúlás necces. Mert eleinte nagyon boldog vagy, hogy sikerült megszerezni végül a lányt. De aztán jön a gondolat, hogy mi van, ha a veled való kapcsolatból is olyan könnyen kikacsintgat, mint az előzőből?

Szerintem vannak azért még nem foglalt, szép lányok. Nem sokan, de vannak. Lenniük kell, különben én is agglegény maradok:D

De mivel ezt nem szeretném, próbálkozom, ahogy te is. Egyszer valamikor, valakivel sikerülnie KELL, már csak a nagy számok törvénye alapján is:)

2012. aug. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Tehát lenyúlás egyelőre kilőve, marad a próbálkozás. Sok sikert benne neked, utolsó és a többieknek is! Köszi a válaszokat, próbálkozok tovább én is)))
2012. aug. 13. 20:37
 14/16 anonim ***** válasza:
Persze, akadnak azért akik nem foglaltak, de az nagyon ritka...Kapcsolatból elcsábítani meg pont azért necces, mert nyilván, ha te el tudod csábítani, és amúgy jó a kapcsolat, akkor tőled is simán el tudják..az más, mikor a kapcsolata egyáltalán nem jó a jelenlegi párjával, és benned megtalálja az igazit. Csak sokan ezt sem veszik észre, inkább szenvednek egy nem működő kapcsolatban, ahol csak megalázza őket a "párjuk".
2012. aug. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Csak sokan ezt sem veszik észre, inkább szenvednek egy nem működő kapcsolatban, ahol csak megalázza őket a "párjuk"."


Nah,ilyen csajt én is ismerek....

Pont a volt melóhelyemen volt ilyen,nekem tetszett a csaj,de (szokás szerint) volt barátja,viszont már nem szerette és szakítani akart vele,de ez megy már jó fél éve,és még mindig együtt vannak.Mondjuk az a necces,hogy én meg nem jöttem be a csajnak.De már megszoktam:/

2012. aug. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
A másik oldalt picit védve: én is voltam olyan helyzetben, hogy nem tudtam szakítani, ezért teljesen megértem a hasonló cipőben járókat, akár férfi, akár nő. Nagyon nehéz rászánnod magad, hogy elengedd azt, aki szeret téged, közös múltatok van és régen te is szeretted. Egy harmadik személy pedig csak egy idegen a képben, bármennyire szimpatikus. Igaz, a régi szerelem is volt valamikor idegen. Itt már az dönt, hogy mennyire vagy hajlandó / bátor újítani, kockáztatva az egyedüllétet is akár, ha nem jön össze a harmadikkal.
2012. aug. 16. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!