Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai lányok szülei miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányok szülei miért építik, verik be a lányuk fejébe ma ár fiatal korban, hogy neki csak Jogi diplomás Brad pitt lehet a pasija?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy ezt a mai lanyok ezt a tanácsot meg is fogadjak és eszerint élnek. Csakis tőlük feljebb való, szarmazasban, sőt meg külsőben is pasit hajlandóak választani. Ha nem jon ossze inkább évekig egyedül vannak, aztán egyszer hátha betoppan a csúcspasi. Ha ez a csaj pl 10 per 3 ás kineztu, akkor sincs semmi onkritikaja és akkor is csak a 10 per 7 és vagy jobb pasikat hajlando észrevenni. Ritka az értelmes lány, aki ezeknek a tényszerű dolgoknak ellent mondana és másképp cselekedne.
2012. aug. 26. 22:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Hol élsz te?

Egészen dekoratív csajok olyan trollokkal járnak, hogy megáll az eszem.

2012. aug. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nahát ezt tőletek is meglehet fordítva kérdezni... tökmind1 h néztek ki, nektek bombázó kell..
2012. aug. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Forditva ez nem igaz, egy hitt ronda pasi nem megy és nem is mer odamenni egy fullos lányhoz. 1. Te hol laksz? Mert itt csak a helyes pasiknak vagy barátnojuk. De lehet neked. 10 per 7 és csá ok trollnak számítanak.
2012. aug. 26. 22:58
 4/10 anonim ***** válasza:
Inkább azt gondold végig, hogy neked miért vannak kissebségi komplexusaid?
2012. aug. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom én ugyanezt tapasztalom a pasiknál is, mint, amit most leírtál
2012. aug. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Megbocsáss, de ostoba vagy. Feljebb való? Kinézet meg legyen már mindenkinek elvárása ami megfelel az ízlésének. Nem kell nekem érettségizettnek sem lennie ha bizonyítja, hogy értelmes, logikus gondolkodású rendes értékrendű férfi és tud helyesen írni veled ellentétben.


21/N

2012. aug. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Már megbocsáss, de én szóba se állnék olyan szerencsétlennel akinek csak egy nyominger jogi diplomája van ! Lehetőleg soproni fogorvos legyen vagy programozó matematikus. Végső esetben még egy közönséges plasztikai sebésszel is szóba állnék talán.


Brad Pitt meg amúgy se jó pasi, még izmos hasa sincs kb olyan 5/10, a jó pasi C. Ronaldónál kezdődik.


Lakatos Szamanta 13/L

2012. aug. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem igaz a feltevésed. Nekem a szüleim nem ilyenek, csak a nagyanyám. De rá nem hallgatok, és a szüleim is csak legyintenek rá, amikor mondja a dolgait. Ha rá hallgatnék, akkor kb. kesztyűben fognám a f*szt, akinek a tulajdonosa valami "úri" családból származó, szimpatikus demokrata egyén, aki felöltőben jár.:DDD


Nekem az a lényeg, hogy értelmes legyen, okos, nyitott a világra, ne legyen szűk látókörű és legyen valami célja az életben. Ha jogász, akkor jogász, ha mérnök, akkor mérnök, ha asztalos, akkor meg asztalos, ha BKV ellenőr, akkor meg az...stb. sorolhatnám reggelig.


A külső pedig megint egy másik téma. Ne várj senkitől se olyat, hogy összejöjjön egy olyan emberrel, akihez nem vonzódik.


" Csakis tőlük feljebb való, szarmazasban"


Ezen a mondaton meg kiakadtam.:D Ez a 21. század, fiam. Mi az, hogy származás? Nemes? Dzsentri? Paraszt?:'DDD


Amúgy az is nevetséges, ha szerinted 10-es skálán le lehet pontozni egységesen minden embert. Lehet, hogy aki nálad 5-ös csaj, másnál 10-es.

2012. aug. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
10/3? van a csajokra valami ISO szabvány vagy mi a f*sz?
2012. aug. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
volt lakótársam apukája falusi polgármester volt anyukája a titkárnöje, báttya falugondnok, neki pedig plasztikai sebész vagy ilyesmi férjet kellett volna hazavinnie ki volt ugymond adva neki
2016. jan. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!