Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » El szeretném hívni valahova,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El szeretném hívni valahova, de nem akarok túlbuzgónak tűnni. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Van egy srác,aki nemrég kezdeményezett,beszélgettünk párszor,aztán nem keresett,így legutóbbi alkalmakkor én kerestem őt. Azonban úgy tűnt,nem érdeklem,ezért egy darabig én sem kerestem. Legutóbbi találkozásunkkor levegőnek nézett...

Nekem viszont már nagyon hiányzik,mert 1-2 hónapja nem is találkoztam vele. Arra gondoltam,hogy kiírom a 8fős csoportba facebookon (ahol a haverok vannak bent,meg ő),hogy el kéne menni a helyi presszóba. Vajon jó ötlet?

18/L


2012. aug. 26. 20:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elszomorítani, de a leírtak alapján nem hiszem, hogy reagálna rá. Ha nagyon megakarod utoljára azért még egyszer próbálni hátha tudsz vele beszélni, akkor írd ki. De ha akkor sem történik semmi, akkor egészen biztos lehetsz, ő bizony semmit nem akar, s akkor pedig jobb ha nem pazarolod rá az energiát tovább. Közhely, de igaz: majd akad más...
2012. aug. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!