Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ajándék ötletek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajándék ötletek?

Figyelt kérdés
Van egy srác, már régóta ismerjük egymást és jóba is vagyunk. Nekem ő nagyon tetszik, de Ő ezt nem tudja. Nemsokára itt a névnapja, milyen ajándékot adhatnék Neki, ami nem annyira "barátias"?
2012. aug. 26. 00:27
 1/8 anonim válasza:
hát attól függ mennyi értékű ajándékot akarsz venni:)De véleményem szerint nem a drága ajándék mindig a tökéletes.Én a helyedbe egy közös képünket tenném egy szív alakú képkeretbe:)
2012. aug. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ötletnek nem rossz, de nem ismerem a romantikus oldalát, inkább valami huncutra, kicsit már talán perverzre gondoltam! És nem nagy értékben :)
2012. aug. 26. 00:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem mondtad el hogy tetszik neked de rögtön egy szexuális tartalmú ajándékkal indítanál. Elég merész vagy.
2012. aug. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sokszor viccelődünk szexuális témában egymással. És nem korbácsot meg bilincset gondoltam neki venni...
2012. aug. 26. 00:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Vegyél neki valami különleges óvszert (szexshopokban sokfélét kapni) és mond neki ha nem tudja hogy kell használni szívesen megmutatod:))))
2012. aug. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
0:44 ez tetszik! :) De nem túl elcsépelt?
2012. aug. 26. 00:47
 7/8 grofuram ***** válasza:
Nem kamu én az egyik csajnak hajdan a suliban vettem szülinapjára egy vibrátort és azt mondtam neki amikor odaadtam hogy használhatja egyedül is de ha gondolja besegítek...nem tudta mi az mert jól be volt csomagolva, de amikor kicsomagolta az nap este megkeresett :D
2012. aug. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
grofuram ez nagyon vicces! :D Remélem a srác reakciója is hasonló lesz, csak Ő nem vibrátort kap! :)
2012. aug. 26. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!