Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok összejönnétek egy ilyen lánnyal akkor is, ha nincs nagy melle?

Figyelt kérdés

A kérdés arra irányul, hogy egy szép arc viszi-e a pálmát, és még a kis mellet is elnéznéd egy ilyen csajnak?:


[link]


2012. aug. 25. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálam egyértelműen viszi, nem is szeretem a nagy melleket. Mondjuk Emmának azért arra sem lehet panasz, keress csak idei képeket. De őt igazából akkor is megdugnám, ha fasza lenne :D
2012. aug. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán ha magadról tennél egy képet.
2012. aug. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nálam igen ha szép az arca nem érdekel hogy kicsi a melle
2012. aug. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem kell ahhoz Emma Watsonnak lenni, hogy tetsszen a kis mell. Én kimondottan a kis, formás melleket szeretem.
2012. aug. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
emma watson nem jó példa volt mert ő tinibálvány
2012. aug. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Erről a témáról én utoljára fejtem ki a véleményem :D Szerintem teljesen mind1 hogy mekkora a melled nem attól leszel jó nő hogy nagy vagy kicsi. A barátodat sem hiszem hogy zavarná hogy neked mekkora mert úgy fog szeretni és kívánni ahogy vagy. A kis kamasz fiuknál ugyan ez a szituáció csak a farkuk méretével :D Szóval aggodalomra semmi okod, és majd meglátod hogy igazam lesz.
2012. aug. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én inkább a kis mellű, ill. nem nagy mellű lányokat PREFERÁLOM jobban! :) 17/F
2012. aug. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Alapból imádom a kicsi melleket, szóval sosem értettem, hogy miért hiszik a lányok, hogy minden fiú a nagy mellekre bukik. Én imádom a pici, törékeny alkatús, feszes, kicsis cickós, kislányok alkatú lányokat. De sajnos az ilyen lányok már többnyire foglaltak.
2012. aug. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!