Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti összejönnétek egy lánnyal csupán 1 hétre?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy csak egy hetet lesz Magyarországon a fiú. Ti összejönnétek ennyi időre egy csajjal?
2011. márc. 1. 21:29
1 2
 1/14 Norb66 ***** válasza:

Ha a szívemre hallgatok akkor igen, mert az az egy hét életem egyik legjobb hete lehet.

Ha az eszemre hallgatok akkor nem.

2011. márc. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

ha lenne benne szex nem, de amugy se, f*szom akarna 1 hét letelte után sírdogálni


14Nő

2011. márc. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: én is pont ezt érzem, de nem tudom hogy mi lesz :S
2011. márc. 1. 21:31
 4/14 A kérdező kommentje:
elsősorban fiúk válasza érdekelne hogy ők ezt hogy látják?
2011. márc. 1. 21:32
 5/14 PT-Daniel ***** válasza:

Ha bejön a csaj, akkor persze!


De probalom magamban ugy rendezni a dolgokat, hogy ez most egy szenvedelyen es testisegen alapulo rövid kapcsolat.


De pont ilyenkor kavarnak be az erzelmek altalaban...



26/F

2011. márc. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

kezd el fokozatosan távolodni tőle és ink ezt a kapcsolatot érdemes kihagyni mert a kapcsolat első hete elég intenzív szokott lenni és ha pont egy hét után megy el akk olyan depis leszel és csak rá tudsz majd gondolni hogy meg fel is akasztod magad.

Szóval szívből is magad iránt és agyilag is ha meg jó életet akasz élni 14/F

2011. márc. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
de az a baj hogy már alig várom hogy jöjjön, és ha meg 1 héten át mindennap együttleszünk akkor azért nagy lesz a csábítás:S mit tegyek?
2011. márc. 1. 21:59
 8/14 anonim ***** válasza:
Hogy a viharba ne! Dugás az dugás!
2011. márc. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha lesz szex is akkor igen.

21f

2011. márc. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 hunoipunk ***** válasza:
Az igazsàg az kedves kérdezö, h én külföldön lakom, és történetesen ugyanez a probléma gyötör valahànyszor hazamegyek... a vàlaszom tehàt a következö: ha szerelmes vagy belé, akkor NE.(csak fàjdalmat okozol magadnak miutàn elment...) Ha nem vagy szerelmes, hanem inkàbb vonzodsz hozzà, akkor hajrààà! :)
2011. márc. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!