Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » T*i összejönnétek egy koleszos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

T*i összejönnétek egy koleszos lánnyal?

Figyelt kérdés

van egy csaj akinek bejövök én is neki jófej stb. de sajna koleszos.

Ez mekkora hátrány lehet?Jó sülhet ki ebből?Vagy a végén úgyis 1-2 hónap múlva szakítunk.

(én nem olyan pasi vagyok aki csak du**i akar egyet aztán csá)

17/F


2010. nov. 19. 22:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
én össze az hogy koleszos mért baj ?:D
2010. nov. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baj a koleszos lányokkal? A kollégiumra sokan rászorulnak, mert nem tudnának nap mint nap bejárni, így igen sokféle személyiségű ember van ott is...
2010. nov. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
34%
kollégiumban nem lehet dugni
2010. nov. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

"Koleszos"

Ezt most úgy mondod, mintha egy faji vagy intelligencia teszt alapján karanténoznák őket oda be..

2 unokatesóm is koleszos volt, mert az iskola, ahova kerültek messze volt a szülővárosuktól. Egyik nem szerette, a másik bírta. És ugyanazok az emberek voltak előtte is, utána is. Ennyi.

2010. nov. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

a koleszos semmilyen megkülönböztetés csak így írtam le azt hogy messze lakik a sulitól.

és a kérdés meg az hogy így normálisan lehet találkozgatni vagy hogy van?Mert nekik van ilyen tanuló idő stb... és azt nem szeretném hogy elkezdünk járni aztán abba halunk bele mind a ketten hogy alig látjuk egymást.

2010. nov. 19. 23:48
 6/17 A kérdező kommentje:

neked külön gratulálok: " "Koleszos"

Ezt most úgy mondod, mintha egy faji vagy intelligencia teszt alapján karanténoznák őket oda be.. "


miért jön mindenki magyaro.-n a rasszizmussal meg ilyenekkel?Semmi ilyesmit nem gondoltam mögé de most akkor hogy hívjam?--> kollégiumba járó ember azért mert messze lakik az iskolától ahova jár?Vagy ebben is találsz valamit?És még egyszer: GRATULÁLOK!!!

2010. nov. 19. 23:52
 7/17 anonim ***** válasza:

Szerintem minden rajtatok múlik :)

Nem tudom melyik koleszba milyen szabályok vannak, de nekem volt 2 osztálytársam akik koleszosok voltak és csavarogtak egész nap. Asszem este x időre kell visszaérni. Bár hátha ezt valaki megerősíti.


Szóval szerintem rástartolhatsz a dologra, max máshol csavarogtok esetleg hozzátok mentek át ha úgy van :)

2010. nov. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
asszem úgy van hogy nekik suli után van 2-2,5 óra tanuló idő és kérni lehet fél 9-ig kikérőt de olyat nem mindig adnak.
2010. nov. 20. 12:19
 9/17 anonim ***** válasza:

Valami trükk biztos hogy van, elvégre ez nem egy börtön :))

Meg hát ugye a szabályok azért vannak hogy... :)))

2010. nov. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
igen azért vannak :D de nem szeretném hogy kib@sszák miattam.
2010. nov. 20. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!