Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » T*i összejönnétek egy koleszos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

T*i összejönnétek egy koleszos lánnyal?

Figyelt kérdés

van egy csaj akinek bejövök én is neki jófej stb. de sajna koleszos.

Ez mekkora hátrány lehet?Jó sülhet ki ebből?Vagy a végén úgyis 1-2 hónap múlva szakítunk.

(én nem olyan pasi vagyok aki csak du**i akar egyet aztán csá)

17/F


2010. nov. 19. 22:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

23:52


Nyugi van. Ha kinyitod a szemed, látod, hogy nem csak én értettem félre, csak annyit írtál, hogy baj, hogy koleszos. Nem vagyunk gondolatolvasók, hogy kitaláljuk, pontosan mire akarsz kilyukadni, valamint a capslock-tól nem leszel erősebb :P

2010. nov. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
nem is akartam erősebb lenni.Csak kiemeltem a lényeget
2010. nov. 20. 19:01
 13/17 anonim válasza:
Én is koleszos vagyok...Igen van kimenőnk 3:50-5:50-ig szilencium ha hamarabb van vége az órádnak akk meg 2-3-ig is kimehetsz. 6-8...Télen pedig 2-4-ig szielncium 4-6-ig nálunk így van.
2010. nov. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
nekik fél 9-ig lehet kikérőt kérni
2010. nov. 21. 22:01
 15/17 anonim ***** válasza:

nekem volt koleszor barátom. meg lehet oldani a találkozást. minden nap tudtunk találkozni 1-2 órára, szünetekben meg ingáztunk.

a mostani párom is koleszos, csak hétvégenként van itthon. ezt is meg lehet oldani:)

18L

2010. dec. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
deh a koleszosok beltenyészet mind, én kerülném őket. Aztán meg hallgathatod a barátnődről hogy "ú a második emeleti fekete nagyon jól szop!"
2010. dec. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem. Összejöttünk, nem bírtam a szilóit meg a fas ságait, alig tudtunk találkozni...
2010. dec. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!