Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik olyan randiügynökség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan randiügynökség a valóságban, mint az SOS Szerelem című filmben?

Figyelt kérdés

Aki nem látta, annak: Olyan, ahol egy rejtett mikrofonnal követik az eseményeket a profik és egy rejtett fülessel súgnak, hogy mikor mit kell mondani vagy válaszolni a lánynak.


Mielőtt leszólnátok, hiába olvasok bármilyen csajozási tippeket, az emberi nyelv túl bonyolult és komplex ahhoz, hogy mindenre a megfelelő választ adjam. És akkor még figyeljek közben folyamatosan a hangsúlyra, a hanghordozásra, a testtartásra és a nonverbális jelekre. Elég magas az IQ-m és mindig is jó tanuló voltam, de ez meghaladja a képességeimet.



2012. aug. 22. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs, legalábbis Magyarországon biztos. Megfizethetetlen lenne.
2012. aug. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hallod, én nem akarlak megbántani, de te egy igazi lúzer vagy! tudod, attól h bemagolod a töri leckét meg egy verset, még nem leszel okos, életrevaló és talpraesett, ami a kérdésedben 100%-osan meg is nyilvánult! :DDDD
2012. aug. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

:D

Na szóval, ha egy fülesen mondanák neked, hogy mit mondj és csinálj, de neked ez túl bonyolult (mármint figyelni a hangsúlyra stb...) akkor nem gondolod, hogy az egésznek eléggé művi hatása lenne?

Meg már miért kellene hangsúlyra figyelni, meg a hanghordozásra beszélj, úgy mint bárki máshoz...még sosem figyeltem, hogy milyen hangsúlyozással beszélek bárkihez is :O

Az a baj, hogy túlságosan rágörcsölsz, pedig ez az egész nem annyira bonyolult mint gondolod! És ne dicsekedj a magas IQ-val mert azt egy lány sem szereti és semmi köze az érzelmi intelligenciához, amiden van mit fejleszteni.:)


Ha mégis ilyen ügynökséget keresel akkor Google :)

2012. aug. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egyébként, ha te olyan baromi okos-intelligens magas iq-val rendelkező ember vagy, akkor nem is értem, hogyan haladja meg a képességeidet egy szimpla beszélgetés? :D ezek szerint minden színész és az ember többsége egy zseni, aki beszél, gesztikulál és hangsúlyoz EGYSZERRE ???? :DDD
2012. aug. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!