Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Szerintetek bejövök neki?

Figyelt kérdés
van 1 srác aki kutyát szokott sétáltatni eddig 2 szer elmentünk 1más mellet és nézett engem de amikor én néztem rá akkor máshova nézett. Az a legrosszabb hogy mind2kutya fiu és hát ezért közel se merek menni. Mit tegyek? Nekem bejön a srác
2012. aug. 21. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
mond neki,hogy szépek a kutyái.kérdezd meg hogy megsimogathatod őket. ha a kan kutyáktól félsz.akkor ne gugolj le.csak picit hajolj le hozzájuk.és ne fordíts nekik hátat
2012. aug. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy a kutyák neme miért fontos. A nőstény is ugyanúgy harap ha hülye a kutya.


Szerintem semmit se tegyél ha majd kezdeményezni akar akkor fog..

2012. aug. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
de ha néz akkor tetszel neki
2012. aug. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
bocsi azt ki hagytam hogy az én kutyam is es az övé is fiú ezért egymásnak mennének szerintetek az ilyen nézés a,: de jó csaj szoval muszaj volt megnezni vagy b.: vajon merjek kezdemenyezni???
2012. aug. 21. 12:22
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Messziről kiálts oda neki, hogy: "De gyönyörű kan, mekkora szép golyói vannak, és a kutyája is milyen aranyos!"
2012. aug. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Menj oda hozzá kutyástul. Nem olyan biztos, hogy mind a kettő dominálkodni akar, és ha igen? Természetes dolog ez kutyáéknál. Akkor majd összeugranak, de nem kell megijedni, máris lesz egy közös kalandotok, és kérdezhetsz tőle sokmindent kutyatémában. De minimum azt, hogy "holnap" is arra jön-e és akkor te mondjuk kutya nélkül mész, hogy "megsimizhasd" az övét.

Tuti bejössz neki, a kutyasétáltatós srácok is csajozni szeretnének :)

2012. aug. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Jöhetnek még. Fiuk ti mit csináltok ha tetszik egy lány honnan tudjam hogy tényleg bejövök e neki?
2012. aug. 21. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!