Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az normális ha valaki megkérde...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha valaki megkérdezi hogy akarsz e járni vele, és te nemet mondasz? Mert nem érzed hogy tetszene, csak akkor döbbensz rá, mikor már késö?

Figyelt kérdés
Bonyolult,de kérlek írjatok.Tanácstalan vagyok!!
2009. júl. 23. 21:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Van ilyen, mennyi idő telt el nem és a döbbenet között?
2009. júl. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
En ha eloszor, az elso talalkozasnal nem erzem azt a hatalmas vonzalmat, utana se fogom az tuti.....nem az bant hogy egyedul vagy es csak jo lenne megis valaki, viszont az illeto nem is jon be annyira?!
2009. júl. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
9%
Legközelebb, mielőtt ilyen kérdésre válaszolnál, kérd ki az orvosod tanácsát!
2009. júl. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha találkozol vele,akkor hívd félre és kérdezd meg most te.Legalább megtudod milyen a másik oldalon lenni,ha meg nem-et kapsz,akkor megtudod milyen érzés volt a másiknak akkor,ha meg igent akkor hurrá és mindeki boldog.
2009. júl. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
beszélj vele, kérj bocsánatot és mondd meg, hogy azért mondtál nemet, mert megdöbbentél és megijedtél. de azóta rájöttél, hogy nagy hiba volt, és adjon neked egy esélyt. ha erre nemet mond akkor bunkó:)
2009. júl. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nemet mond is akkor se lessz bunkó,lehet h mostanra már feldolgozta és már semmit nem érez iránta,vagy már más csaj van a láthatáron!
2009. júl. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
a suli végén volt.sztem már késö.
2009. júl. 25. 08:53
 8/13 A kérdező kommentje:
de azért kiváncsi vagyok a többi válaszra is!köszi
2009. júl. 25. 08:54
 9/13 anonim ***** válasza:
hat gondold at, es probalj vele lenni, ha 1 kicsit is, de azutan, mar nem fogod sajnalni, ha nemet mondtal, hidd el, megeri, mert en is ilyen voltam, es nagyon, de nagyon megbantam :(
2009. júl. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje ismerted, mikor megkérdezte? Ha nem olyan régóta, akor tök normális, ahogy viselkedtél.
2009. aug. 1. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!