Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más is tapasztalja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is tapasztalja ezt?

Figyelt kérdés

Ha találok végre egy lányt, aki igazán tűzbe hoz és vonz testileg az tuti, hogy vagy foglalt már vagy éppen jellemre nem passzol hozzám, esetleg én nem jövök be neki külsőre.


Ha viszont találok egy csúnyácska, nekem nem tetsző lányt, az meg szinte tuti, hogy jellemre okés vagy én bejövök neki, csak ő nem jön be nekem vagy pedig mind jellemre, mind külsőre nem okés a lány.


Én ezeket tapasztalom. Valahogy nincs egy lány sem, aki küslőre is vonzana és belsőre is egyarátn és emellett én is bejönnék neki.

Így találjon az embert párt. Pedig jó lenne már valakit szeretni, aki viszont szeret.



2012. aug. 20. 13:19
 1/3 anonim válasza:

Jó kérdés!

Úgy látszik..szerencse is kell az élethez...

bár tuti nem Te vagy így ezzel egyedül...

2012. aug. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja.
2012. aug. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

True story

Bár nekem a jócsajoknál az a baj h a barátzónába raknak egyböl..xd

2012. aug. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!