Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mi lenne a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi lenne a véleményetek rólam, ha azt mondanám azért nem járok sehova se kikapcsolódni mert nem akarok balhét a cigányokkal?

Figyelt kérdés
Ezért megbélyegeznétek?
2012. aug. 17. 14:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

De otthon se legyél,nehogy a végén anyud is neked essen,hogy a 40 éves antiszociális, agorafóbiás kisfia ki sem teszi a lábát otthonról.

Ennyire ne legyél puhap*cs!!

2012. aug. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Nem vagyok 40. Még csak 30. Ha írsz privit és és visszaírok a nevemből is látni fogod mennyi vagyok.

Megsúgom idegbeteg vagyok.

2012. aug. 17. 15:09
 13/23 A kérdező kommentje:
És egyedül élek saját lakásomba. A devizahiteles állapot már csak hab a tortán de nem vagyok tőle beszarva mert eddig is találtam munkát ha nagyon kellett. Tudom ennek semmi köze a kérdéshez, de azt tudom ha egy lány ezt megtudná sikítva menekülne előlem a ismert tulajdonságom miatt.
2012. aug. 17. 15:12
 14/23 A kérdező kommentje:
És továbbra sem fogom olyan helyre betenni a lábom ahol beleköthetnek az emberbe.
2012. aug. 17. 15:13
 15/23 anonim ***** válasza:
76%

Tudod mi a fura?

Most otthon vagy, és mi beléd kötünk.

2012. aug. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Csak az a különbség nem ver meg senki itthon.
2012. aug. 17. 15:23
 17/23 anonim ***** válasza:
Nagyon ismerős az érzés! Én is 30 vagyok. Abban egyetértek, hogy Pécsen is van "némi" hiperpigmentált koncentráció, nem szívesen mennék el én se szórakozóhelyekre, mert én is félnék a kötekedőktől. Főleg, mert nem vagyok egy kigyúrt konyhaszekrény.
2012. aug. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Az életet élvezhetetlennek és fojtogatónak érzem.
2012. aug. 17. 15:28
 19/23 A kérdező kommentje:
Ha kilépnék az utcára engem agyonverne a kisebbség. Mindig a semmiből jönnek elő.
2012. aug. 17. 15:35
 20/23 anonim ***** válasza:

Én is úgy vagyok, hogy nem megyek helybe a lóf@szért. Ha a busz hátulja sötétebb, mint az eleje, akkor nem megyek oda. Főleg, ha nem is bírnak magukkal, és be vannak indulva. Ellenben nem kell betojni, mert az sem jó megoldás! Volt, hogy szórakoztak, lökdösődtek, és az egyik túlzásba vitte a dolgot, de amikor megemlítettem hogy mit, hová, és mekkorát neki, meg éppen úgy helyezkedtem, mintha p*csán készülnék rúgni, akkor már háttal lefelé szállt le a tompikája.

Annyit kell tudni, hogy máshogy szocializálódnak, és ebből fakadóan nem passzolnak mindenhová, de tőlük függetlenül is van balhé azért elég.

2012. aug. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!