Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kerdezzem meg tole hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerdezzem meg tole hogy van-e fiuja?

Figyelt kérdés

Egy lannyal beszelgetek fbookon de sztem sajnos jar valakivel de nekem ngyon tetszik! Hogy lehetne burkoltan megkerdezni tole hogy van-e fiuja? Nagyon aranyos jol eltudunk beszelgetni! De nem tudom hogy elotte megkerdezzem tole hogy van fiuja e csak utana hivjam randira vagy rogton randira hivjam?

18/F


2012. aug. 16. 19:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Van gazdád cicám?
2012. aug. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Évike147 ***** válasza:
Inkább kérdezz rá így ahogy van! Az még mindig jobb, mintha már eltervezed hova mennétek és úgy pofára esni..
2012. aug. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Akar jo is lehetne csak annyi a baj hogy kicsit ertelmesebb a lany ennel...
2012. aug. 16. 19:23
 4/18 A kérdező kommentje:
2. Ertem koszonom a valaszod
2012. aug. 16. 19:24
 5/18 anonim válasza:
Biztosan vannak szokásai, az egyiknél rákérdezel, hogy ezt a barátod mennyire tűri?, vagy, hogy viseli?, nem zavarja? vagy valami ilyesmi
2012. aug. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha esetleg megpróbálnád elhívni randira akkor úgy is kiderülne..,ne köntörfalazz!
2012. aug. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Jó, hogy itt beszélgetünk, szeretek is veled beszélgetni, de azért érdekelne, hogy most haverkodunk, vagy van fiúd?
2012. aug. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én a helyedben egyszerűen megkérdezném, hogy 'Amúgy jársz valakivel? ' / 'Van barátod?'

Ha úgy kérdezel rá, hogy 'és a barátodnak ez hogy tetszik' arról is nagyon süt, hogy mire vagy kíváncsi. Szerintem jobb az egyenes út.

2012. aug. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Utolsó...,ezzel mindent elb@szna,még a haverság is dugába dőlne sztem.
2012. aug. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ursula verzioja nagyon tetszik! Koszonom a tobbiek valaszat is!
2012. aug. 16. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!