Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek bejön ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejön ez a fajta felsőtest (kép lent)? Randiznátok ezzel a sráccal?

Figyelt kérdés

[link]

17/F és budapesti lakos a gazdája, ha valaki kíváncsi rá, e-mailben arcos fotóval is szolgálhatok. :)



2012. aug. 16. 09:05
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

idióta kis divat majom alfahím legyél, hanem ilyen férfiasra a csajoknak az jön be nem a felfújt lufi aki emelgeti a súlyokat szedi azt a sok ÓTVART,


szerinted??? ezzel kit szóltam lee?????? azt aki normálisan néz ki és normálisra edzi magát????

egyértelműen azokat akik nyomoronc módjára fujják fel magukat, de kraft meg semmi....akkor egyet értünk vagy nem? mert kb azt írtad le amit én írta...

amit meg arra írtam, hogy szedi azt a sok ótvart, az nem a kiegészítőkre gondoltam fehérje stb....hanem amitől gyorsan két ajtós szekrény lesz....szóval nyugi...

2012. dec. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

mellesleg semmi köze az alkatnak ahhoz, hogy ki mit bír el....

maradjunk annyiban, hogy már láttam olyat aki edző terembe jár az izmai tökéletesek, de egy építkezésnél feladata a melót és azt mondta nem csinálja, mert elég volt és nem bírja...ellenben a többi szakmunkás aki nem jár edzeni nincsenek tökéletes izmai, cipelték a zsákokat....láttam már egy két dolgot én is..de attól még, hogy valaki rohadt nagy kemény kivülröl nem fogok elélvezni a bugyimba szárazon az k*** isten.....nekem ne attól legyen valaki kemény, mert feszitget kis gatyába a strandon, de ha melózni kell akkor meg sehol semmi...

2012. dec. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Hé, nyugi :D Nem beszólni akartam, csak félreérthetően írtál. Egyébként én akkor is nyugodt voltam, nem én írok ennyi mondatvégi írásjelet... :D


Az alkati kérdéshez meg annyit, hogy ilyen szinten tényleg nincs hozzá köze. A munkás az első építkezésénél ugyan így szenved, de aztán évekig csinálja, és hozzászokik. Az izomméretről az erő nagyságára lehet következtetni, de az állóképességre nem, azt aláírom. Van viszont olyan dolog, amihez inkább nagy erő kéne... pl hogy ne verjenek össze élyszaka a metrón :D Ebben egy kondis jobb. Meg ha az építkezésnél maradunk, praktikus ha egyedül tudod cipeln a gerendát :)


Egyébként nagyon eltértünk a lényegből, csak arra akartam kilyukadni hogy én a kérdezőből semmit sem nézek ki, amit fent leírtam.

2012. dec. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

:D bocsánat, kicsit elragadtattam magam

nem azokat szólom le én sem akik csinálják és nincs nagy arcuk, pedig lehetne, mert van mire, hanem az ilyen kis csicskákra akiket fel kéne rugdosni...

Hányinger kap el tőlük!

A melós csávó is szívós hidd el ő is megvéd bárkit és ez tényleg így van nem vakon beszélek saját magam látom tapasztalom...

2012. dec. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!