Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy srác, msn-en...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, msn-en szoktunk is beszélgetni, hogyan adhatnám a tudtára vagy vezethetném rá, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
1 hónapja ismertem meg a srácot, táborban. Az iskolánknak egy másik sulival van társulása, és közösen mentünk táborba. A másik sulisok nagyrészét már ismertem, őt viszont még nem. Szinte minden szabadidőnkbe a fiú szobájába lógtunk, így elég hamar megismertem, és 2.nap már ugyanolyan, mint akiket már régebb óta ismertem. beszélgettünk is néha. Ahogy teltek a napok, kezdtem úgyérezni hogy tetszik nekem. nagyon is. :$ aztán táborban összejött egy másik lánnyal, nem a mi csoportun kból. nagyon rossz érzés volt. de most már egy ideje szakítottak, mert a lány túl messze lakik. tábor óta beszélgetünk msn-en. általában tök jól el vagyunk, hülyéskedünk. már megbántam, hogy táborban nem próbáltam lépni, csak néha mellé ültem, vagy direkt az ő ágyára. most hogyan tudathatnám vele, hogy tetszik?(sajnos erre csak msn-en van lehetőségem) és honnét tudjam hogy én tetszek-e neki? sajnos elég félénk fiú, a többiek azt mondták h nem tud csajozni és még nem volt barátnője, leszámítva a táborit. fél évvel fiatalabb nálam, de ez engem egyeltalán nem zavar. 15/L
2009. júl. 21. 19:50
 1/3 anonim válasza:
Hát ha félénk, semmiképp ne ronts rá ajtóstól XD. Ha szoktatok msn-en beszélgetni akkor először csak célozgass, vagy ha nem veszi az adást akkor írj neki valami olyasmit h nagyon megkedvelted vagy stb..vezesd rá a témára
2009. júl. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én elkezdenék vele flörtölgetni:P:D meg ilyenekXD
2009. júl. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

és azt hogyan? :D

tegnap is beszéltünk, de inkább csak hülyéskedtünk xD

nem tudom hogy ő hogy néz rám, de az biztos hogyha beszélgetünk, akkor jól elvagyunk :D nem szoktam fiúkkal beszélgetni, mert nincs témám, de vele szoktam, mert lehet vele beszélgetni, és mindig van miről beszélnünk. :D

2009. júl. 23. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!