Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 10-éves vagyok van egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10-éves vagyok van egy fiú akivel járok de nyári szünetben csak beszélgetünk és félek hogy nem szeret hogy birnám elérni hogy szeresen és puszi kézfogás legyen?

Figyelt kérdés

2012. aug. 12. 11:43
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
o.O
2012. aug. 12. 11:44
 2/18 anonim ***** válasza:
70%
Sehogy, takarodj tanulni meg barbizni!!!
2012. aug. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
2012. aug. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
10 évesen jársz valakivel,na nem semmi,barbizás már uncsi?
2012. aug. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Na pill, lehet túl öreg vagyok már ezekhez a dolgokhoz... de:


Ha nem tudod szeret-e, nem fog se kézfogás, se puszi. Csak beszélgettek... akkor miben nyilvánul meg, hogy együtt jártok?


Túl fiatalka vagy, fogalmad sincs, ez mit jelent ezek szerint... nem is baj... de ha még a kezedet se fogta meg, az nem együtt járás... Ő tud róla, hogy "jártok"?

2012. aug. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Asd. 10 évesen én még a barbie babámmal jártam a játszó térre. Eszembe se jutottak még ilyenkor a fiúk. Amugy ne várj el egy tíz éves fiútól semmit. Sokszor még egy 15 éves is kisgyereknek számít. Pasik később érnek. Inkább örülj neki hogy tudtok beszélgetni és nyiltan válalja hogy 'szeret'. Mert pl az én időmben ez még cikinek számított. Mikor 10 évesek voltunk akkor a mostani barátom is még csak faágakkal dobált meg a hajamat húzkodta xD 5 év kelett hozzá, hogy összemelegedjünk :D
2012. aug. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Naaaaaaaaaaaa húúzzzzzál hazaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!
2012. aug. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"a pasik később érnek mint a csajok én 10 évesen a barbi babámmal jártam a játszótérre"

mondj már 1 olyan fiút, aki 10 évesen autókat tologat!

2012. aug. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
én úgy tudtam ebben a korban a lányok és a fiúk még utálják egymást , húzzák egymás haját, verekednek .... mivé lett ez a világ :O
2012. aug. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
jólvan jólvan akkor kár volt megkérdezni én pedig csak segitséget akartam kérni d eistenem de jó midnnen nap sirok már kösszi kiközösitetek az osztályból és..... :(
2012. aug. 12. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!