Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van más is úgy vele, hogy ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is úgy vele, hogy ő olyan rondának tartja magát, hogy emiatt még kezdeményezni sem mert lányoknál, úgy érzi egy lánynak sem kellene?

Figyelt kérdés
Szoktam szemezni lányokkal, de nem mernék egyet sem leszólítani, túl szépek hozzám képest. Attól is tartok, hogy leszólna, kigúnyolna, amiért volt képem megszólítani őt. Jogos a félelmem szerintetek?

2012. aug. 11. 18:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

a második mond valamit, mert valahol részben önzőség, hogy márpedig te "besértődsz" és hmpf én csúnya vagyok kezdeményezzen ő ha akar valamit, mármint én is akarok de nem. Szóval érted, lehet amúgy ők is ugyanazt gondolják, amikor így magad alatt vagy rossz a közérzeted, akkor másképp látod, és rögtön alájuk rakod magad, hogy áá te nem te béna vagy ehhez.


Mondjuk azon én is néztem, hogy szemezel velük? Mi 1 másodperc erejéig? Mert ha nem akkor nem tudom miből gondolod hogy olyan förtelmesen elmondhatatlanul csúnya lennél amiért azt kéne érezned hogy semmi értelem oda menni. Vagy ha kiröhögnek miközben szemezel velük akkor megértem...


Szóval visszatérve, végül is na a bocsánat kérés is ugye, nem az a lényeg hogy bocsánatot kérsz hanem megmutatod hogy többet ér neked x ember mint hogy márpedig én nem kérek bocsánatot szóval a saját egod kb. Ez meg hasonló, főleg ugye ha tetszik a másik és akkor te nem mész oda, mert nem. Ettől még megértem, én se heti 7 csajjal csókolózom.

2012. aug. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
ja bocs úgy értem a harmadik ,
2012. aug. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Állítólag a mikulás is hasonló problémákkal küzd.
2012. aug. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok.


Bár az enyém alaptalan, mert kaptam egy csomó visszajelzést, de én akkoris képtelen vagyok elhinni :D

2012. aug. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Magyarul önbizalom hiánnyal küzdesz utolsó..
2012. aug. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

őőőőő


ja :D

2012. aug. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!