Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmondjam neki? Mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki? Mit csináljak most? 16/l

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akiről tudom hogy belém van zúgva, valószínűleg járnánk, ha nem lakna az ország túloldalán. (Nem rég költöztek el).

Egy évvel idősebb nálam, minden nap beszélünk.

Van egy barátnőm, aki szintén ismeri. Múlt héten bemutatott egy másik fiúnak. Aznap a srác megjelölt facebookon, meg írt üzenetet, hogy találkozhatnánk. Én beleegyeztem, hiszen szimpi és kedves volt. Mellesleg jól néz ki. Két hét múlva lesz a "randi", és nem tudom hogy megmondjam-e a fiúnak ( aki messze lakik). Az is gond, hogy ma reggel csúnyán összevesztünk, de nekem nagyon nagy lelkiismeret furdalásom van miatta. Bocsánatot kértem tőle, de nem válaszolt. Holnap meg már külföldön vagyok :( Mit tegyek?



2012. aug. 10. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell neki elmondanod. Mivel nem jártok ezért tartozol neki beszámolóval, hogy mikor, kivel vagy és mit csináltok.
2012. aug. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megérné elmondani,egy próbát megér így is.Idővel elválik,hogy lesz-e valami belőle.De ha utólag vissza gondolsz rá ne úgy tedd,hogy áá ezt is elmulasztottam.
2012. aug. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A megváltó Simon válasza:
Toborozz sereget, mint Jeanne d'Arc, foglald el az ország túloldalát, tedd a jobbágyoddá az ott élő fiút, és élj az első éjszaka jogával. Tedd a kegyenceddé addig a másik fiút, de amint sikerült eljutni a másikhoz, végeztesd ki, vagy küldd egy távoli gyarmatra, nehogy botrány legyen az udvarban. Ja, és akkor már ha mindez sikerült oldd meg, hogy olcsóbb legyen a sör, és legális a fű. Köszönöm előre is.
2012. aug. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd mondd el :) Nem kötelező, de ha esetleg később derül ki, és neki rosszul esne, hogy nem mondtad el, az jó biztos nem lenne neked se, és neki se! :)
2012. aug. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!